Wpis z mikrobloga

Z tej okazji wypłynięcia filmiku na światło dzienne serdecznie przypominam, że siły assada wspierane przez rosje razem z rosją odpowiadają za prawie 95% wszystkich śmierci cywili w Syrii przyczyniając się do kryzysu uchodźczego w 2016+.
Rosja wymordowała w samej syrii więcej cywili niż ISIS
https://snhr.org/blog/2016/11/14/29132/

.
#ukraina #syria #wojna #takaprawda #rosja
BayzedMan - Z tej okazji wypłynięcia filmiku na światło dzienne serdecznie przypomina...

źródło: death-toll-en

Pobierz
  • 14
@BayzedMan: trochę o dupę te twoje dane, w samym jednym miasteczku już nie pamiętam nazwy na YT jest dokument Isis wymordowało 2tys mężczyz a kobiety porwali.
@BayzedMan: W Syrii jest inna sytuacja. Rząd legalny jak każdy w tym rejonie(jedynie Izrael ma tam demokrację) miał bunty spowodowane przez coś podobnego do zielonych ludzików. Większość społeczeństwa popiera ten rząd. Jak najbardziej mogą się bronic mimo że ich metody są prymitywne.
przypominam, że siły assada (...) odpowiadają za prawie 95% wszystkich śmierci cywili w Syrii przyczyniając się do kryzysu uchodźczego w 2016+.


@BayzedMan: Mam bardzo sceptyczne podejście do tej narracji.
Miałem to szczęście być w Syrii na 3 miesiące zanim to całe 'powstanie' wybuchło.
Widziałem dość egzotyczny, dość biedny, ale otwarty kraj szczęśliwych ludzi.
Można było w małym sklepiku kupić paskudną, ale tanią (15zł/0.7L) miejscową whisky.
Nie słyszałem ani jednego złego słowa
GregPelka - >przypominam, że siły assada (...) odpowiadają za prawie 95% wszystkich ś...

źródło: Zdjęcie0630

Pobierz
@BayzedMan:

The Syrian regime possesses an air force, fixed-wing warplanes and helicopters, that is capable of bombing using missiles and by dropping barrel bombs. Aerial bombardment alone was responsible for 30% at least of the total death toll while shelling using heavy artillery and tanks was the cause behind the death of no less than 18% of all causalities. The cause of death for the remaining death toll varied between different
@GregPelka: no zgadza sie bo w syrii byl spokoj dopoki assad nie zaczal pacyfikowac protestujacych

dokladnie to samo stalo sie w ukrainie w 2014 prosteujacy miesiacami marzneli na mrozie a przewrot zaczal sie kiedy rosyjskie marionetki zaczely tluc protestujacych

w sryi zabili jakiegos malotala w ukrainie na majdanie pobili jakies dzieci i wtedy wszscy ruszyli do walki