Wpis z mikrobloga

Mirki podejmuję wyzwanie i zapraszam na #ama jutro 18:00 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Cyfryzacja
Polityka
Albania

Do zo
  • 306
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jciesz: Dzień dobry ;) Czy w związku z utworzeniem Centralnego Rejestru Wyborców rząd planuje likwidację obowiązku meldunkowego lub dostosowania i uproszczenia procedury?. Jest to relikt poprzedniego systemu i zasady jego stosowania (konieczność potwierdzanie zameldowania przez właściciela i długotrwałe postępowania administracyjne w sprawach konfliktowych) nie przystają do obecnych realiów tworzenia nowoczesnej administracji oraz cyfrowego społeczeństwa. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@jciesz: Około połowa typów którzy zaplusowali Twój wysryw to konta śpiochy i klepacze pytań do orlenowskich AMA. Podejrzewam, że Twoje AMA nie będzie wyglądało inaczej - zleci się zgraja podstawionych łebków i będzie wchodzić Ci w t---k byle narracja się zgadzała.
Ech, pisowskie kreatury, jak ja Wami gardzę.
  • Odpowiedz
@jciesz: xD, Ile hajsu przelewacie Mateckiemu, żeby tworzył konta na tym portalu i na twitterze? Bo ostatnio jest ich naprawdę zalew. Jeśli spojrzymy na ilość pod postami posłów opozycji.
  • Odpowiedz
  • 1
@Przegrywzyciowy0 ja j---e.. gość jest dwa lata młodszy niż ja.. czyli w dupie był i g---o widział.. kierownikiem własnej d--y to max co może z niego być a nie: podsekretarz stanu, wiceprezydent czy sekretarz stanu.. ale w zgodnie z linią naszej partii: mierny, bierny ale wierny..
  • Odpowiedz