Wpis z mikrobloga

@widmo82: Ja ci odpowiem już teraz. Konstytucja mówi, że głosowanie ma spełniać kilka warunków, między innymi tajności, czyli trzeba je tak zrobić żeby nie dało się sprawdzić jak głosował Kowalski a jak Nowak. I tutaj pojawia się problem bo trzeba zrobić weryfikacją taką żeby upewnić się że dany "tajny" osobnik jest uprawniony do głosowania, zapewnić że będzie głosował tylko raz, zapewnić żeby głosował samodzielnie(np nikt nie zabrał mu komórki z podejrzanym
Dlaczego na pismo wysłane przez ePUAP niektóre urzędy odpowiadają listem poleconym za 8,50 zł, nawet gdy wyraźnie zaznaczę że chcę dostać odpowiedź na skrzynkę ePUAP?


@msuma: żeby Poczta Polska mogła wrzucić awizo do złej skrzynki.
@jciesz: jakie masz kompetencje by piastować bieżące stanowisko? Jak raz się ciebie o to zapytałem toś mnie zablokował. Jak wysłałem e-maila do twojego biura tak do dziś zero odpowiedzi. Ty gościu nie masz BLADEGO pojęcia o świecie cyfrowym czy IT - jak jesteś taki fifarafa to wyskocz na rozmowę 1 on 1 w tematach związanych z nowymi technologiami! Podejmujesz wyzwanie zwykłego obywatela czy frajerzysz, co?
@jciesz: troche siara byc w pisie. Mlody jeszcze czlowiek jestes, od cyfryzacji, wiec zgaduje, ze cos tam ogarniasz. Jakim cudem nie widzisz, co w tej partii sie odwala? Przeciez ludzie z Waszej partii walcza z faktami, bo im nie pasuja...
@jciesz: Toś się wpieprzył chłopie w gniazdo os z tym ama. No ale nic, jak żeś się wyrwał do tablicy, to proste 2 pytania.

1. Jak możesz nam służyć?
2. Jakie masz poglądy na to, co się teraz dzieje w Polsce i gdzie widzisz ten kraj z tym społeczeństwem za parę lat?
@jciesz:
Ciężko zadawać pytania, jeśli jest tylu ministrów i już nie wiadomo kto jest synem kogo, ale proszę spróbować odpowiedzieć, nawet jak to nie podchodzi pod Twoje kompetencje.
1. Czy zamierzacie zrobić coś w końcu z tymi natrętnymi telemarketerami? Dzwoni taka firma i się śmieje człowiekowi w twarz mówiąc że wylosowali Twój numer, podczas gdy dzwoni już 5 raz inny numer tego samego dnia (i tak parę dni pod rząd)? U