Wpis z mikrobloga

Hermany Millery - płaci się za jakość czy płaci się głównie za markę?

Przymierzam się do zmiany fotela w domowym biurze. Mój fotel ma już swoje lata moja dupa już nie czuje się w nim tak dobrze jak kiedyś. Planuję zakup czegoś poważniejszego. Myślałem nad jednym z foteli Hermana Millera. Miałem je w poprzedniej pracy w biurze i nie ukrywam - siedziało mi się w nich zajebiście. Nawet je "wypożyczałem na czas nieokreślony" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale niestety przypomnieli sobie o mnie i musiałem oddać. Myślałem nad zakupem podobnego modelu.

Stąd też pytanie - ktoś poleca dobre #fotel na których można siedzieć 8h+ i plecy i dupa nie narzekają? Czy te Hermany Millery są rzeczywiście najlepsze? Czy płaci się głównie za markę?
Cena: tak właściwie to nie gra roli, ale nie ukrywam, jak Fotel X kosztuje 4k a taki dokładnie sam fotel od Hermana Millera kosztuje 8k to wezmę Fotel X

#fotel #fotele #komputer #pytanie #pytaniedoeksperta #biuro #homeoffice
Pobierz niochland - Hermany Millery - płaci się za jakość czy płaci się głównie za markę?

Pr...
źródło: REK_18233_20160811174316838_G
  • 1
Hermany Millery - płaci się za jakość czy płaci się głównie za markę?


@niochland: To jedna z topowych marek, na pewno najbardziej designerska.



Stąd też pytanie - ktoś poleca dobre #fotel na których można siedzieć 8h+ i plecy i dupa nie narzekają?


@niochland: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je przymierzać. Jeżeli chcesz pracować przy komputerze dłużej niż 8h to powinieneś pomyśleć