Wpis z mikrobloga

Ponad tydzień temu udałem się ze stacji #gdansk Wrzeszcz do centrum handlowego "Metropolia". Niewiele sklepów otwartych, więc malutki sklepik "Tabak" rzucił mi się w oczy. jako, że jestem emerytowanym wciągaczem tabaki, to nos przywiódł mnie właśnie w to miejsce. Niepozorny sklep z wyrobami tytoniowymi, jak i bez tytoniu, jednak w zachowanej konwencji. Sklep jest obsługiwany przez starszego dystyngowanego pana, który jest bardzo komunikatywny, obeznany i kochający pogawędki. Sam sobie jedną pogawędkę z nim uciąłem. Porozmawialiśmy o tabace i około tabaczanych historiach.

Rzadko się zdarza, że w sklepie tytoniowym ktoś ma dokładne opisy produktów przygotowane dla klientów, a to wszystko okraszone przecież jest dużą wiedzą. Dodatkowo Pan posiada próbki testowe, którymi chętnie częstuje i prosi o opinie. Mała rzecz a cieszy.

i tak - to jest reklama, bo ludzi z pasją należy reklamować. Znajdziecie tam wszystko co kojarzy się dziś z tytoniem i jest legalne. Gorąco polecam.

i na koniec dnia #wykopsnuffersclub
Chcemë le so zażëc! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tabaka #tyton #papierosy #cygara
PiccoloColo - Ponad tydzień temu udałem się ze stacji #gdansk  Wrzeszcz do centrum ha...

źródło: temp_file.png1482675429794097607

Pobierz
  • 32
  • 1
@uirapuru Naprawdę cool story. Takie spontaniczne lubię najbardziej, dlatego czasem pozornie męczące podróże bywają fascynuje.

Aramisa pamiętam jak przez mgłę, ale dobrze go wspominam. Medyk to legenda, ale zdecydowanie ta dobra. Bardzo cenię sobie medyczka, choć i WoS z extra mentholem na czele też niczego sobie. Jednak z gatunku najbardziej lubię Hedges L260. Warto kupić te 20g.
  • 0
@chuckmls Ja fajek nie palę i strzał nikotyny bywa odczuwalny. Tabaka to szerokie spektrum aromatów i doznań czuciowych. Papierosy się nie umywają. Ja bym porównał to do olejków eterycznych z tym, że do wciągania. Odpręża i poprzez smakowanie aromatów wprawia w lekką zadumę.