Wpis z mikrobloga

Ponad tydzień temu udałem się ze stacji #gdansk Wrzeszcz do centrum handlowego "Metropolia". Niewiele sklepów otwartych, więc malutki sklepik "Tabak" rzucił mi się w oczy. jako, że jestem emerytowanym wciągaczem tabaki, to nos przywiódł mnie właśnie w to miejsce. Niepozorny sklep z wyrobami tytoniowymi, jak i bez tytoniu, jednak w zachowanej konwencji. Sklep jest obsługiwany przez starszego dystyngowanego pana, który jest bardzo komunikatywny, obeznany i kochający pogawędki. Sam sobie jedną pogawędkę z nim uciąłem. Porozmawialiśmy o tabace i około tabaczanych historiach.

Rzadko się zdarza, że w sklepie tytoniowym ktoś ma dokładne opisy produktów przygotowane dla klientów, a to wszystko okraszone przecież jest dużą wiedzą. Dodatkowo Pan posiada próbki testowe, którymi chętnie częstuje i prosi o opinie. Mała rzecz a cieszy.

i tak - to jest reklama, bo ludzi z pasją należy reklamować. Znajdziecie tam wszystko co kojarzy się dziś z tytoniem i jest legalne. Gorąco polecam.

i na koniec dnia #wykopsnuffersclub
Chcemë le so zażëc! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tabaka #tyton #papierosy #cygara
PiccoloColo - Ponad tydzień temu udałem się ze stacji #gdansk  Wrzeszcz do centrum ha...

źródło: temp_file.png1482675429794097607

Pobierz
  • 32
  • 0
@mixererek Kolejne produkty Poschla. tj. President lub owocówki. Bernarda też polecam, choć nie wiem czy akurat Schmalzery Ci podejdą. Jednak na zdjęciu jest też Charivari oraz popularny świerk. Gorąco polecam, jak i inne owocowe tabaki od Bernarda. Taki naturalny krok dalej.
@PiccoloColo Wczoraj w Złotym Stoku, w kopalni złota pytam na kasie, czy jest jakiś sklep tutaj. Odwracam się do stojącej nieopodal żony, że może by tabaczke gdzieś tu mieli. Moje pytanie nie poszło w próżnię, pani z kasy mówi, że do przewodników wycieczek, tacy duzi panowie, oni zawsze wciągają. Spoko info, ale nie bede sie obcym ludziom przecież narzucał :) 5 minut później przez placyk głośno pokrzykując coś, podbija do mnie Pan