Wpis z mikrobloga

Jak 2mil/h wykończyły serię wyścigową

Bądź serją wyścigową CART
Nie rób przedsezonowych testów kolektywnych
Daj pojedzić jednemu który z miejsca pobił zeszłorocznego Polaka o 6s przy średnej 226mil i powiedział że jest dobrze

Piątek wyścigowy i problemy
Kierowcy mylą swoje miejsca w boxach
Chodzą jak pijani
Gruby dzwon którego nikt nie potrafi wytłumaczyć
Sam kierownik nic nie pamięta
Sobota
Kolejny dzwon gościa który dzień wcześniej jasno
stwierdził że w tych warunkach nie można się ścigać
Ktoś inny przejechał 1/3 toru nieprzytomny dzięki pamięci mięśniowej
Ból zrywanej twarzy
Przejeżdżanie zakrętów na jednym wdechu bo w zakrętach nie da się oddychać a do tego są długie i wiele innych symptomów
Kwale zrobili przy średniej 233mil
Z telemetrii im wyszło 5,5G bocznego ale trzeba to było zsumować z 3,5G pionowego i dodać trzeba ze oni nie ściagają nogi z gazu
Mają ponad 1000KM i jeżdżą 400km/h
hqdefault.jpg
CART Texas 2001 - Fernandez Qualy
youtu.be

https://youtu.be/lpGsTyv96Rk

Lekarz NASA który był na miejscu powiedział że jest ludzko niemożliwym
że organizm ludzki nie jest przystosowany
21 kierowców miało problemy rożnego typu a pozostali 4 nie i byli to ci co nie przekroczyli średniej 228mil/h
Może i zbankrutowali ale przynajmniej się nauczyli ważności testów

#f1 #cart #motorsport #historia #indycar
Verdino - Jak 2mil/h wykończyły serię wyścigową 

Bądź serją wyścigową CART
Nie rób p...

źródło: AF8CAE09-0181-4504-89FB-EFA937295A2E

Pobierz
  • 9
@Verdino: Czytałem ostatnio o historii walki CART z Indy na początku wieku. Nie rozumiem jak można było #!$%@?ć taki potencjał i zawinąć się chwilę później. Sam fakt że w pewnym momencie to oni płacili telewizji by ich transmitowała jest dla mnie nie do pojęcia XD
Pisałem z pamięci a widzę teraz błędy historyczne które nie mają żadnego wpływu na końcowy obraz historii jak np
Gość co się rozbił w sobotę rozbił się w piątek i powiedział ze nie da się ścigać w tych ale nie w piątek jak napisałem a po swoich prywatnych w których osiągnął 226 bo w pierwszych było 220mil/h
ny

21 kierowców miało problemy rożnego typu a pozostali 4 nie i byli to ci co nie przekroczyli średniej 228mil/h

Może i zbankrutowali ale przynajmniej się nauczyli ważności testów


@Verdino: #!$%@?, ale mnie boli sezon 2001 w CART. Tyle rzeczy poszło nie tak. Draka silnikowa, ewakuacja Mercedesa ze sportu, odwołanie rundy w Rio, odwołanie Texasu bo bolidy za szybkie, premiera filmu Driven, europejskie rundy zbiegające się z zamachami na WTC, Zanardi