Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.
Może ktoś wie. Ja się nie znam, więc, wbrew tradycji, się nie wypowiem.
Od jakiegoś miesiąca wykop niezbyt mi się chce przewijać na telefonie -ot, strona stoi i mogę sobie palcem machać do woli, z żadnym jednak skutkiem. Muszę odświeżyć stronę kilka razy, wtedy łaskawie rusza.
Dotychczas miałem tak z paroma innymi, jednak nielicznymi stronami, teraz z wykopem.
Logika podpowiada, że to coś nie tak z przeglądarką (opera), jednak dzieje się tak od niedawna. Niestety, jak już wspomniałem, nie znam się ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
Ktoś mi pomoże i podpowie... cokolwiek?

#wykop #wykopchangelog #programowanie #internet #opera #kiciochpyta
  • 13
  • 0
@jasonfly: I to chyba będzie to!
Wyłączyłem blokowanie reklam i nic się nie wiesza. No ale tak się nie da reklam... yyy... to jest interneta przeglądać.
Jak wilka nakarmić i owcę ocalić? - nie wiem.
@MatthewDuchovny: XD
Ale żeś się wysilił na odpowiedź. No ja wiem, wiem, ze słabo funkcjonującym mózgiem trudno napisać cos konstruktywnego, więc tylko byś się ośmieszał z każdym wypowiedzianym zdaniem.

Nie dziwię się, że skupiasz się wyłacznie na "koleś masz jakiś problem", "blokuję toksyka", "muszą mieć z ciebie niezły ubaw", "przykład wykopowego piwniczaka", "smutne zycie".

Jesteś typowym normickim tępym człowiekiem, który niczego nie umie - stąd Twoje komentarze są do bólu prostackie