Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na co wydawać pieniądze żeby życie było bardziej kolorowe? Od razu mówię że narkotyki jak i divy mnie nie interesują. Całymi dniami siedzę w domu i mam zero potrzeb więc udaje mi się sporo zaoszczędzić. Na co mogę wydawać te pieniądze żeby coś zmienić w swoim życiu? Wieje u mnie nudą, każdy dzień taki sam, nawet nowych ciuchów nie kupuje, nigdzie nie chodzę. Jedyne co mam to tylko praca, więc jakiś długi wyjazd odpada. Jakieś pomysły?

#przegryw #samotnosc #depresja #feels



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
Nie wiem, jak masz na siłę wydawać to ja bym inwestowal w jakiś sp500 czy MSCI world, albo obligacje i potem jakbym wiedzial na co wydac, to bym wyplacil moze z zyskiem. Może takie hobby? Tylko nie "graj" na giełdzie, jakby to był hazard.
@mirko_anonim: słowo klucz samochód, są też ludzie bez prawka lub tacy ktorzy nie lubią samochodów ale to mniejszość. Kup sobie jakiś nietypowy model na dobrej feldze automatycznie wyróżniasz się w tłumie, ludzie patrzą za Tobą na ulicy, masz możliwość uczestniczenia w zlotach gdzie możesz poznać przyjaciół i kobiety (często takie z lepszą furą niż twoja a nie blachary) do tego dochodzi radość z jazdy, robienie kilometrów bez celu i doskonalenie umiejętności
@mirko_anonim auto lub motor i jazda na tort. nurkowanie. wędkowanie... ciężko stwierdzić co cię kręci. na te trzy powyższe pasje wydaje rocznie tyle co mają państwo na telewizję publiczną.... hehe.