Wpis z mikrobloga

Tak między bogiem a prawdą, to są ludzie którzy bardziej zasługują na bana niż @Aleksander_II i mówię to serio, tak wiem szok.
Wystarczy zobaczyć co się dzieje na znaleziskach jaką symfonie nienawiści inni produkują wobec Ukraińców non stop 24/7 to też jest element wojny informacyjnej w Polsce, to jest bez porównania wobec tego co alexander pisał. On nawet 1/10 nie pisał tego co pisze taki np @wojna albo @Samuraj_ze_Spychowa albo chociażby @neurotiCat czy też @Caracas a są jeszcze gorsi od tych których wymieniłem choć nicków nie pamiętam, wprost cieszą się np że w czechach komuś samochód zniszczył. Skąd taka wybiórczość w moderacji?
Może dlatego że tamci srają znaleziskami na lewo i prawo niezależnie od treści?
Moga być fejki, szczucie na mniejszości, byle było?

#ukraina #takaprawda #moderacjacontent #wojna #wykop
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BayzedMan: Aleksander permbana to powinien dostać dawno temu, bo on toczył tu swoje nacjonalistyczne wizje już w zeszłym roku pisząc wprost, że państwo Ukraińskie nie powinno istnieć, a powinien to być teren pod kontrolą rosji i polski. I pisał to całkiem serio porównując putina do Aleksandra Wielkiego czy Cezara jako tego którego historia zapamięta jeśli mu się powiedzie. Ciężko to nazwać inaczej niż nawoływaniem do czystek etnicznych i kibicowaniu zbrodniom.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ja mam nadzieje ze ci przynajmniej za to dobra kase placa, bo co chwile widze jakis Twoj wysryw. Ja tam do Ukraincow nic nie mam, kibicuje im. Rozumiem, ze, ruskie maja trolli i rowniez potrzebujecie miec dobry PR w internetach, ale moze bys poszedl na jakies hejto czy fejsbook? Albo chociaz zrobil sobie przerwe na weekend. W takim trybie moze Ci sie to negatywnie odbic na psychice
  • Odpowiedz