Wpis z mikrobloga

Ale ten Glinek to uczciwy typ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać, że kolega Buddy


Czemu żaden kanał commentery nie poruszy tego tematu, przecież chłop jedyne co zmienił w tej furze to dywaniki XD Kupił gotowca, a szczyci się nie wiadomo czym

#motoryzacja #polskiyoutube #youtube #budda #famemma
danoneek - Ale ten Glinek to uczciwy typ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać, że kolega Buddy

SPOILER
...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danoneek temat już był tu wałkowany, pewnie się boją. Glinek to stary oszust, wypyerdalał ludzi na zawieszenie pneumatyczne z 10-12lat temu i w środowisku zlotowym był spalony do czasu buddy.
  • Odpowiedz
  • 2
@WyslijNaPwUlubionegoMema: Nie no całkiem spoko jest przecież kupić coś gotowego za 100k, a później mówić każdemu, że hehe #!$%@?łem 500k na auto i ZBUDOWAŁEM JE OD ZERA. Widać, że lubisz być ruchany w dupę, Glinek na takich jak Ty zarabia ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@VirtualSlimShady: Poczytaj komentarze pod tym wpisem:

https://wykop.pl/wpis/70632497/co-tu-taka-cisza-na-temat-tej-loterii-rs4-jak-na-i

Raczej o furach nie poczytasz, bo nic nie ma na ten temat w sieci, ale Glinek to śliki typ i jestem prędzej w stanie uwierzyć randomowemu wykopkowi niż Glinkowi, że kupi mi kebaba za free :) Poza tym też mi się obiła pewna akcja o uszy, ale to nie temat na dziś. Info nie
  • Odpowiedz
@danoneek: czytałem komentarze pod tamtym wpisem. Czytałem też posty na forum sprzed X lat jak ludzie pisali o tych częściach, ale to raczej nie były duże kwoty. Wydaje mi się, że gdyby z tymi kradzionymi furami coś było to byłaby gruba afera. No spójrz Miras na to logicznie - myjnia dla supercarów dorabia sobie kluczyki i później kradnie fury. Nie znam się, ale wydaje mi się, że takiego kluczyku np.
  • Odpowiedz