Wpis z mikrobloga

Ale ten Glinek to uczciwy typ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać, że kolega Buddy


Czemu żaden kanał commentery nie poruszy tego tematu, przecież chłop jedyne co zmienił w tej furze to dywaniki XD Kupił gotowca, a szczyci się nie wiadomo czym

#motoryzacja #polskiyoutube #youtube #budda #famemma
danoneek - Ale ten Glinek to uczciwy typ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać, że kolega Buddy

SPOILER
...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WyslijNaPwUlubionegoMema: Boli mnie, że ludzie zarabiają na oszustwach :) Poza tym łbie naucz się czytać ze zrozumieniem.

Glinek na takich jak Ty zarabia


NA TAKICH JA TY, NIE NA TOBIE

PS. Blacklista, szkoda czasu na kogoś kto nie czyta ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
  • 1
@ElementalX7: No właśnie ;) To teraz ciekawe kto to kupi tą RS6 :D

Wydaje mi się, że gdyby z tymi kradzionymi furami coś było to byłaby gruba afera. No spójrz Miras na to logicznie - myjnia dla supercarów dorabia sobie kluczyki i później kradnie fury. Nie znam się, ale wydaje mi się, że takiego kluczyku np. do Ferrari nie można tak o szybko sobie dorobić. Poza tym nie wiem ile oni tych samochodów musieli by nakraść. Glinek tak sobie lata i robi karierę po tym wszystkim?


Dorobić kluczyk to chwila moment dla ludzi którzy z tego żyją, to, że jest taka cisza to akurat zastanawiające, chociaż w Polsce jest masa wałków robiona i o ile nie chodzi o podatki czy narkotyki, tak o samochody to media mają
  • Odpowiedz
@danoneek: Nawet nie musiał dorabiać kluczy. Mógł korzystać z jakiegoś urządzenia które klonuje klucze i wysyła odpowiednie kodowanie na odpowiednich falach. Skoro ludzie otwierają nowe furki w 2 minut przy użyciu walizki, to pewnie posiadając klucze idzie jeszcze łatwiej. Nie można też zapomnieć, że czy to Lambo, Ferrari itp to nic nie zmienia. Np. Lambo korzysta z tego samego kluczyka / pilota co Audi, z tą różnicą, że ma logo
  • Odpowiedz
@danoneek: Jeśli chodzi ogólnie o takie środowisko motoryzacyjne na YouTube to bardzo dużo patologii się tam dzieje na różnych kanałach, ale nikt o tym nie mówi bo mu się to nie opłaca. Jak pewna osoba która ma sieć warsztatów dziwnym trafem i mówiła żeby nie kupować nowych aut bo to buble przez dość długi czas. O sebixach mentalnych i bananach nawet nie będę pisał
  • Odpowiedz