Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w Polsce jest taka presja żeby mieć koniecznie ładniejszego partnera-mężczyznę albo koniecznie bogatego? Mieszkałem w UK, Niemczech i Francji i owszem znajdziesz tam TOPowych ludzi ale większość to jednak pary na swoim poziomie, gdzie często są to pary np. o tym samym wzroście. W Polsce zauważyłem, że wśród kobiet panuje jakieś przekonanie, że mężczyzna musi być kilka leveli wyżej i jakieś dziecinne marzenie o poznaniu bogatego mężczyzny i życiu jak księżniczka. Po powrocie do PL używałem głównie #tinder #badoo więc mogę swoje spostrzeżenia odnosić głównie do tego ale na ulicy widzę sporo par gdzie mężczyzna jest przystojny i wysoki + dziewczyna przeciętna i często nadwaga

#emigracja #przegryw #zwiazki #relacje #randki #blackpill #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: Przecież podobny mechanizm działa u dużej części polskich mężczyzn, którzy swoje zwalczają kompleksy z pomocą samochodu. Trochę taka narodowa małostkowość, scheda komunizmu i wpływ kultury popularnej.

Zresztą pamiętam jak kiedyś usłyszałem pewien żart od Niemca:

Jak rozpoznać Polaka?
Nie ma zębów, ale ma dobry samochód.
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Mam takie same spostrzezenia, chociaz glownie widze chora fiksacje polek na temat wzrostu (no chyba, ze chodzi o jakiegos egzotyka to juz nie). Stworzylem sobie juz taka hipoteze, ze w krajach typu Polska, gdzie masz ogromne rozwarstwienie i jeden jezdzi nowym mercem a drugi seicento plus jest ogolna walka o ograniczone zasoby, gadzie mozgi polek po prostu szukaja wielkiego faceta, bo taki sie dopchnie do koryta. Cos jak w
@mirko_anonim: Też to widzę, tak tabloidy pluły na zachodnie kobiety, jakie to z nich potwory w stosunku do "dobrych wschodnich kobiet", a prędzej związałbyś się ze Szwedką, Niemką czy Holenderką.