Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie żeby nie mówić, że starsza kobieta zmarła czekając na miejsce na OIOM-ie, które od prawie 2 lat blokuje mąż marszałek Witek, mimo że co do zasady pacjenci spędzają tam maksymalnie kilka tygodni. Nie mówcie też, że miejsce dla męża marszałek Witek znalazło się tylko dlatego, że jest członkiem rodziny czołowego polityka PIS, bo gdyby był zwykłym Polakiem to zdychałby w hospicjum albo w domu. Mówienie takich rzeczy przekracza granice przyzwoitości. Za to mówienie, że chłopak padł ofiarą pedofila i jednocześnie ujawnianie jego tożsamości, a co za tym idzie doprowadzenie go do samobójstwa to tylko przejaw wolności słowa. Różnica jest przecież oczywista. Nie zapominajcie o tym.
#bekazpisu #bekazpodludzi #afera
  • 32
@w_glab_przeszlosci: dlatego publiczna służba zdrowia nie ma żadnego sensu, bo korzystają z niej elity a reszta za to płaci. Obecnie wygląda to w taki sposób, że uratować to Cię mogą po wypadku, ale jak masz raka, to #!$%@? ci w dupe, umierasz. Jesteś chory na chorobę rzadka? #!$%@? ci w dupe, umierasz. Jesteś chory i chcesz iść na l4? Dostaniesz się na nfz na wizytę jak już wyzdrowiejesz (albo znacznie ci
@korin_: Nie napisałem że książka wydaje się być interesująca. Fakt, cytat nie głupi, Sikorski zresztą też nie głupi chłop, ale autorytetem też nie jest, przynajmniej dla mnie.

PS. Nawet Mein Kampf jest momentami interesujący, ale za autorem nie przepadam.
@drdip: ma bardzo dobry język. Przeczytałem początek. Jednak brakuje mi trochę argumentacji. Jednak z drugiej strony rozumiem. Ciężko coś argumentować jak publiczne informacje to jest kpina.

Jeśli szukasz ciekawej książki to polecam to: https://www.empik.com/zemsta-zza-grobu-stanislawa-pytla-historia-okrutnej-zbrodni-z-brzozowej-latka-jerzy-s,p1235576739,ebooki-i-mp3-p#ReviewsBox

Książka jest napisana cięższym językiem ale pozwala spojrzeć trochę inaczej na woje. Przynajmniej mi i daje obraz co się może dziać na Ukrainie
Za to mówienie, że chłopak padł ofiarą pedofila i jednocześnie ujawnianie jego tożsamości, a co za tym idzie doprowadzenie go do samobójstwa to tylko przejaw wolności słowa. Różnica jest przecież oczywista. Nie zapominajcie o tym.


@w_glab_przeszlosci:
dlatego wtedy trzeba mówić, że papież krył pedofilów na podstawie ubeckich fałszywek, żeby o tym przypadku pedofilii i jej tragicznych skutkach za dużo nie mówić i nie kojarzyć absolutnie z pewną partią też na p