Wpis z mikrobloga

@Tigermass: No choćby takich, że w mapach google nie wpiszesz wymiarów czy wagi pojazdu, no i nie we wszystkich nawigacjach możesz to zrobić. Aktualizację są częste, radary praktycznie codziennie odświeża. Szczególnie przydatne jak mam przeszło 5 metrowego busa wysokiego na ponad 2,5m, gdzie na zwykłych mapach by mnie poprowadziło przez tunele, którymi nie przejadę.
@Mandarex: tylko w teorii, w praktyce musiałbyś podpiąć zewnętrzny dysk chyba do tego telefonu żeby mieć pokrycie dróg trochę bardziej oddalonych niż na trasie kibel → kuchnia w typowej polskiej patokawalerce
w poprzedniej robocie jeździłem z dostawami generalnie w obszarze jednego województwa, według google potrzebowałem jakichś horrendalnych ilości pamięci żeby taki fragment mapy zmieścić, gdzieś w gigabajty już to szło
potrzebowałem jakichś horrendalnych ilości pamięci żeby taki fragment mapy zmieścić, gdzieś w gigabajty już to szło


@Pangia: Gigabajty to horrendalne ilości pamięci? (Już pomijam fakt, że pobranie połowy Polski to około 600 MB)