Wpis z mikrobloga

Nagonki na Rowling ciąg dalszy. W ostatnich dniach mówi się, że HBO szykuje serialowy remake serii książek. Produkcja ma być rozpisana na 7 sezonów - każdy z nich opowie wydarzenia każdego kolejnego roku szkolnego w Hogwarcie.

Na serial, a zwłaszcza remake fani czekali wiele lat. W końcu, jak się doczekaliśmy zapowiedzi, "tolerancyjne" środowiska zaczęły atakować Rowling, jak w przypadku premiery świetnej gry Hogwarts Legacy.

wolałabym, abyśmy nie dawali kolejnych miliardów kobiecie, która ze swojego życia uczyniła misję obalenia istnienia transpłciowych kobiet i serwuje nam swoją nienawistną retorykę


~Zoë Rose Bryant
Informacja o zaimkach w profilu - ✅

Jeszcze kilka lat temu byłoby to marzeniem. Teraz to jak uderzenie w twarz. J. K. Rowling zniszczyła wszystko, co było wyjątkowe w Harrym Potterze i nie ma wszechświata, w którym wspierałbym cokolwiek, co daje temu dosłownemu złoczyńcy pieniądze lub uznanie.


~Lissete Lanuza Sáenz
Informacja o zaimkach w profilu - ✅

chce, żeby pokolenie Z się w to wciągnęło. Jest jednak toksyczna według większości z nich, więc jej zaangażowanie samo w sobie jest problemem.


~SloaneFragment
Informacja o zaimkach w profilu - ❌
Flagi LGBT w profilu - ✅
Onlyfans - ✅

Bardzo ważne jest oddzielenie sztuki od artysty, jeśli chodzi o serię o Harrym Potterze. Tak, J.K. Rowling jest prawdopodobnie najgorszą żyjącą osobą wśród autorów książek dla dzieci. Nie możemy zapominać, że sam pomysł na Harry'ego Pottera jako serial telewizyjny HBO również jest kompletnie do dupy.


John DiLillo
Informacja o zaimkach w profilu - ✅

Windgardium absolutnie ku**a nie.


~ella dawson
Informacja o zaimkach w profilu - ✅
Onlyfans - ✅

Nie mogę w to uwierzyć… franczyza jest idealna. Po co ją przerabiać na nowo??? Czy nic nie może pozostać święte?


~BLURAYANGEL
Informacja o zaimkach w profilu - ❌

Cytaty zaczerpnięte z portalu naekranie. Większość powyższych krytyków to głównie krytycy piszący recenzje na RT.

#cancelculture #harrypotter #jkrowling #bekazlewactwa #lewackalogika #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 24
@USSCallisto: w sumie nic dziwnego, że większość ma zaimki w profilu, skoro Rowling atakuje właśnie ich środowisko.

Z drugiej strony ja tam oddzielam twórczość od autora i przy Hogwarts Legacy bawiłem się świetnie.

PS. Nie wiem nawet co tam Rowling pisała o transwestytach, średnio mnie to interesuje, a tak jak mówiłem - oddzielam twórczość od autora.
@sebusik: przy okazji premiery Hogwarts Legacy próbowałem się dowiedzieć, dlaczego transy atakują Rowling. Wyszło na to, że za stwierdzenie, że trans-mężczyzna nie może nazwać się kobietą, że do kobiecego sportu nie powinno dopuszczać się transów i że facet przebrany za babę, który nie przeszedł operacji korekcji płci, nie powinien zostać wpuszczany do damskich toalet, szatni itd. Taka z niej wielka transfobka.
@mnemonk: przeszkadza? Przeszkadza to mi ciepła poduszka w nocy. Te zaimki mnie tylko bawią. Jak ktoś je wrzuca w profil jako jedną z pierwszych informacji, jakie widzisz wchodząc w niego, to już wiadomo, że prawdopodobieństwo zaburzeń psychicznych u autora jest maksymalnie wysokie.
od paru lat te platformy streamingowe nie wypiscily nic dobrego


@Ulic_Qel_Droma: jesteś pewien? Pierwsze z brzegu, które mi do głowy przychodzą. Z ostatnich lat, które oceniam na 8/10 i wyżej:
HBO: Ród smoka, Czarnobyl, Last of Us, Biały Lotos, Euforia, Peacemaker
Netflix: Rojst '97, Stranger Things, WIelka woda, Wednesday, Gambit Królowej, Sandman, Arcane, Ozark
Apple TV+: Severance, Ted Lasso
Amazon: The Boys, Carnival Row
Disney: Andor, Loki