Wpis z mikrobloga

jeszcze chwila i dowiemy się że kosmici zaatakowali Polske a nie ruscy


@BayzedMan: my tu śmieszkujemy, ale może się okazać, że to nie byli russcy, tylko komuniści nielegalnie okupujący terytorium wielkiej rassiji
@jplnc: Kuce? Z mojego nabliższego otoczenia wszyscy mentzenowcy plują na tę starą #!$%@?ę rosję. Zauważyłem natomiast, że propaganda onucowska trafia w pokolenie 40+. Inżynierowie, młodzi wszyscy proukrainscy, rozumieją podstawy geopolityki, normalne dyskusje, a za ścianą połowa produkcji z wykształceniem średnim #!$%@? na Zełeńskiego xD
@CXLV

Kuce? Z mojego nabliższego otoczenia wszyscy mentzenowcy plują na tę starą #!$%@?ę rosję


Wystarczy poczytać wpisy kuców tutaj albo pod postami na Twitterze u Brauna lub sykulskiego
@jplnc: A Putin był agentem na placówce w Niemczech (może go nawet podmienili jak rzekomo stało się z Piotrem I Wielkim). Z resztą to wszystko wina Germanów - w końcu Ruryk miał być Waregiem.

Moskale zawsze jakiś germański kompleks mają.
Ale idą na ostro z propagandą, jeszcze chwila i dowiemy się że kosmici zaatakowali Polske a nie ruscy xD


@BayzedMan: jak porozmawiasz z ruskimi to ich w szkole uczą, że oni polski wcale nie zaatakowali tylko przyszli z bratnią pomocą a druga wojna światowa zaczęła się w 1941. Komunizm w Polsce to natomiast najlepsze co się mogło powojennej Polsce przytrafić. Takich rewelacji nasłuchałem się od pewnego ruska z którym przyszło mi