Wpis z mikrobloga

@opalziel: ocho, jest pierwsza onuca xDD

@Waski_jest_debesciak Też właśnie zauważyłem, ruskich piecze widząc jak dobrze idzie współpraca Polski z Ukrainą. Nawet rolników opłacili żeby protestowali xD Ale to zabawne jak zobaczy się skąd są ci rolnicy, wszystko wschód dziwnym przypadkiem
  • Odpowiedz
@deityrain: Nie przesadzaj, ludzie powinni móc protestować jeżeli widzą że rząd #!$%@?ł sprawę, a #!$%@?ł. Problem jest taki że siatki botów rosyjskich w polsce próbują całą winę zwalić na Ukraińską stronę.
  • Odpowiedz
@deityrain: Boli Cię prawda ukraiński pachołku, współpracuj sobie na zdrowe pachole, tylko dupę wyżej podnieś, nie mniej polecam zajrzeć do słownika co oznacza słowo współpraca, bo widać Ty nie masz bladego pojęcia
  • Odpowiedz
Boli Cię prawda ukraiński pachołku, współpracuj sobie na zdrowe pachole, tylko dupę wyżej podnieś, nie mniej polecam zajrzeć do słownika co oznacza słowo współpraca, bo widać Ty nie masz bladego pojęcia


@opalziel: Ja mam pewien słownik dla Ciebie ;-)
Waskijestdebesciak - >Boli Cię prawda ukraiński pachołku, współpracuj sobie na zdrowe...
  • Odpowiedz
@deityrain: to pożyteczni idioci... Oni chcą zamknięcia granic pod pretekstem "ochrony polskich rolników".
A jak zatrzymamy import taniego zboża to ceny pieczywa w PL poszybują w kosmos ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@deityrain: to nie jest żadna współpraca tylko przejmowanie rynku przez wielkie koncerny, które opanowały rynek ukraiński bo ukraińcy sobie pozwoli na to i teraz koncerny chcą to samo zrobić w Polsce, to co przyjeżdża z ukrainny to nie jest zboże ale śmiecie z zatrutych pól, a pieniądze nawet nie zasilają budżetu Ukrainy ale wracają do macierzystych krajów koncernów, w tym do USA, Polacy wiele lat pracowali na swoją pozycję w
  • Odpowiedz
@kanabiss: No ale czy to nie jest dobre? Przecież te złe ogromne koncerny płacą podatki w Ukrainie i pewnie wspomagają ich armię.

Myślę, że nie masz racji. Trzeba pomagać naszym Ukraińskim braciom. Slava Ukraini
  • Odpowiedz
@deityrain: to nie są nasi żadni bracia, a ty śmierdzisz onucą rosyjsko/ukraińską, chyba bardziej rosyjską podpuszczającą przeciwko ukraińcom, koncerny nie płaca podatków w Ukrainie tylko transferują zyski do krajów macierzystych, Ukraina zbiera ochłapy i jaka to pomoc jeśli jest niszczone polskie rolnictwo, to ja mam sobie poderżnąć gardło żebyś ty przeżył?
w pale się nie mieści ta arogancja i bezczelność, a gdzieście byli Ukraińcy przez ostatnie 30 kiedy oligarchowie przejmowali
  • Odpowiedz
@kanabiss: Jak rosyjksą? xD
NIe wiem czy głupi jestem, ale nie widzę logiki dlaczego uważasz, że jestem onucą. No przypuszczenia mam, ale nie mam zamiaru obrażać losowych osób w necie.
Ja nie Ukrainiec, bo się odpaliłeś widzę. Spokojnie kolego

@EdgyCaesar97 patrzy na giga chada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deityrain: 'współprace ekonomiczną' XD polscy rolnicy zostali #!$%@? bez gumy ale #!$%@? tam polski przemysł można poświęcić i uzależnić się od koncernów z zagranicy bo najważniejsze żeby nie być rUsKoM oNuCoM
  • Odpowiedz
  • 5
@deityrain ty chyba leków nie wziąłeś. Nikt kto się zajmuje sprawa Ukr zboża nie ma pretensji do Ukr tylko do naszego rządu, który oślep. To przez brak działania rok temu Moskale mają amunicję do walenia w nas. Gdyby rząd był mądrzejszy to nie było by problemu. Teraz PiS zwala winę na wszystkich UE, złych prywaciarzy itp
  • Odpowiedz
@deityrain: Jak już spamujecie tą swoją ukraińską propagandą to nauczcie się chociaż polskiej pisowni waszych nazwisk bo oczy bolą od patrzenia na tą karykaturalną pisownię, co to jest „Zelenyskiego”?
  • Odpowiedz
@deityrain: pierwsze co "Ja nie ukrainiec" Polak pisze "ja nie jestem Ukraińcem" lub skrócone "nie jestem Ukraińcem' , nie po to się tyle lat uczyłem w szkole "tę" czy "tą" osobę, żebyś ty mi coś po wschodniemu mówił, w polskim jest tak, że "tę osobę kocham" ale "tą osobą gardzę" 2 takie same wyrażenia "tę" i "tą" ale tylko Polak znajdzie różnicę,
przyjmowanie zboża technicznego z Ukrainy to jest zamach
  • Odpowiedz