Wpis z mikrobloga

@deityrain: Nie przesadzaj, ludzie powinni móc protestować jeżeli widzą że rząd #!$%@?ł sprawę, a #!$%@?ł. Problem jest taki że siatki botów rosyjskich w polsce próbują całą winę zwalić na Ukraińską stronę.
@deityrain: to nie jest żadna współpraca tylko przejmowanie rynku przez wielkie koncerny, które opanowały rynek ukraiński bo ukraińcy sobie pozwoli na to i teraz koncerny chcą to samo zrobić w Polsce, to co przyjeżdża z ukrainny to nie jest zboże ale śmiecie z zatrutych pól, a pieniądze nawet nie zasilają budżetu Ukrainy ale wracają do macierzystych krajów koncernów, w tym do USA, Polacy wiele lat pracowali na swoją pozycję w UE,
@deityrain: to nie są nasi żadni bracia, a ty śmierdzisz onucą rosyjsko/ukraińską, chyba bardziej rosyjską podpuszczającą przeciwko ukraińcom, koncerny nie płaca podatków w Ukrainie tylko transferują zyski do krajów macierzystych, Ukraina zbiera ochłapy i jaka to pomoc jeśli jest niszczone polskie rolnictwo, to ja mam sobie poderżnąć gardło żebyś ty przeżył?
w pale się nie mieści ta arogancja i bezczelność, a gdzieście byli Ukraińcy przez ostatnie 30 kiedy oligarchowie przejmowali wasz
@kanabiss: Jak rosyjksą? xD
NIe wiem czy głupi jestem, ale nie widzę logiki dlaczego uważasz, że jestem onucą. No przypuszczenia mam, ale nie mam zamiaru obrażać losowych osób w necie.
Ja nie Ukrainiec, bo się odpaliłeś widzę. Spokojnie kolego

@EdgyCaesar97 patrzy na giga chada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deityrain: pierwsze co "Ja nie ukrainiec" Polak pisze "ja nie jestem Ukraińcem" lub skrócone "nie jestem Ukraińcem' , nie po to się tyle lat uczyłem w szkole "tę" czy "tą" osobę, żebyś ty mi coś po wschodniemu mówił, w polskim jest tak, że "tę osobę kocham" ale "tą osobą gardzę" 2 takie same wyrażenia "tę" i "tą" ale tylko Polak znajdzie różnicę,
przyjmowanie zboża technicznego z Ukrainy to jest zamach stanu