Wpis z mikrobloga

Jakie firmy teraz polecacie, jeśli chodzi o modę męską.
Jeśli o mnie chodzi to kupuję głównie Massimo Dutti, czasem Zara i H&M, podobają mi się jeszcze ciuchy od Tommiego Hilfigera i Ralpha Laurena, ale z racji, że mają zazwyczaj logo wysrane, gdzie się da, to nie kupuję, koszule od Wólczanki, a bardziej formalne Vistula i Bytom.

Kupuję na vinted (ewentualnie jakieś wyprzedaże na zalando) i uważam, że jak się kupuje od sprawdzonych firm, to jest dużo większe prawdopodobieństwo, że towar będzie przynajmniej poprawny, a z nieznanymi markami dużo częściej wychodzi syf.

golfy, swetery, polo, chinosy, spodnie garniturowe, płaszcze, marynarki
tylko bawełna/wełna/jedwab/kaszmir
#moda #modameska #vinted
OktawianAugust - Jakie firmy teraz polecacie, jeśli chodzi o modę męską.
Jeśli o mnie...

źródło: 111

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@OktawianAugust: Osobiście proponowałbym ci poszukać jakichś bardziej basiciowych kolekcji w skateshopach bo bardzo często te ciuchy są w cenach sieciówkowych a jakość nie ma porównania naprawdę. Nie ma firmy której bym polecał ponieważ tak naprawdę ubrania kupuje na zasadzie podoba mi się uważam, że cena spoko to biorę a spoko ciuchy możesz kupić tak naprawdę praktycznie wszędzie. Chociaż ja w zarze nigdy nic na przykład nie kupiłem bo obraz tego
  • Odpowiedz
@OktawianAugust: Ralph Lauren ma świetne polo i swetry o splocie warkoczowym, ale ich cena je przekreśla. Massimo Dutti ma ładne rzeczy w przyzwoitej cenie. Najlepsze koszule jakie mam i miałem były z CK, lepiej mi się w nich chodzi niż w koszuli za 350 pln z poszetki. Wółczanka moim zdaniem ma słabą jakość, ich wyższa linia czyli Lambert już o wiele lepiej. Jeansy za to kupuje w HM, kupowałem już
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: spoko ubrania, ale z drugiej ręki raczej ciężko dostać, bo chyba firma nie działa prężnie w Polsce.

@Nerlo_ajcats: Nie mój styl.

@Cztero0404: Raczej ciężko, żebym w skateshopie znalazł to czego szukam xd
A co do Zary to moim zdaniem jedna z lepszych sieciówek, ale jak cała reszta mocno poszła do góry i teraz ubrania cena 2/3x tego co kiedyś, więc średnio się opłaca kupować.
  • Odpowiedz
@Marellion: Ralph Lauren ogólnie uważam, że jedna z lepszych marek, dobra jakość ubrań i na vinted idzie wyłapać w dość niskich cenach, no ale jeśli chodzi o ceny nowych ubrań to są tragiczne i nie wiem jakim krezusem trzeba być, żeby wydawać 1500 zł na sweter. No i jak mówię wszędobylskie logo, na swetrze czy bluzie jeszcze przejdzie, ale koszuli z logotypem bym w życiu nie założył, bo wali tandetą
  • Odpowiedz
@Re_mi: Na vinted idzie dostać Ralpha Laurena w naprawdę dobrych cenach, czasem nawet za 20/30 zł, z Massimo Dutti podobnie (chociaż nowe nie kosztują aż tyle oczywiście).
Co do koszul, to mnie te z Wólczanki się podobają zarówno wizualnie, jak i pod względem wykonania, Lamberta nie kupuję, bo chodzę tylko w splocie oxford, a Lambert jest tylko zwykły. A w jeansach nie chodzę.
  • Odpowiedz
@OktawianAugust: Jeśli chodzi ogólnie o marki takie jak Ralph Lauren i podobne to jedną ze śmieszniejszych rzeczy jest to jak nawet nie same marki a ludzie robią z tego jakieś premium w naszym kraju gdzie w takich Stanach Zjednoczonych to normalnie w jakichś marketach np: Costco kupujesz. To zależy czego szukasz w skateshopach bo te sklepy przestały już dawno być miejscem gdzie tylko i wyłącznie masz ciuchy z krokiem do
  • Odpowiedz