Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: najlepsze jest to, że praktycznie nie ma żadnej treści wrzucanej pro lgbt pro niebinarni i praktycznie nikt w życiu nie spotkał takiej osoby a wrzucane są nieironicznie takie obrazki hurtowo jak gdyby to był jakiś palący problem. W sensie, że nie pytacie o rzeczy, o których wam nikt nie mówi?
@janushek:
Zapytam z ciekawości. Czy fakt, że czyjaś opinia różni się od twojej własnej automatycznie klasyfikuje ją jako bzdurę?
Bella Ramsey to aktorskie drewno. Porównaj sobie jej grę ciałem czy twarzą do tego co pokazała Nico Parker z absolutnie skrawkiem jej czasu antenowego. Popatrz jaką minę robi Ramsey jak Joel tłucze na śmierć kolesia w pierwszym odcinku. Popatrz jaką minę robi jak cokolwiek innego się dzieje.
PS: Taką samą.
Jeszcze nigdy nie usłyszałem od kogoś a nawet o kimś, kto jest niebinarny


@janushek: @Bover: pracuje tak, że mam styczność z liceami w UK. Przy zakupie mundurków dla pierwszoklasistów były wieszaki podpisane he/him, she/her i they/them. Ale skoro wykopek na podlasiu nie słyszał to widocznie wcale żadnej wojny kulturowej nie ma (zwłaszcza, że obrazek jest po angielsku a nie po polsku). Piszecie jak typowe grzyby co w 2009 były zdziwione
Czy fakt, że czyjaś opinia różni się od twojej własnej automatycznie klasyfikuje ją jako bzdurę?


@brass: Według mojej opinii molestujesz dzieci, czy jeżeli twoja opinia różni się od mojej to automatycznie klasyfikuję ją jako bzdurę?

Źródła szanowny panie dyskutancie, źródła, argumentami z czapy to możesz sobie swoich pięciolatków zabawiać, dorośli ludzie wolą mieć jakieś konkrety inne niż opinia jakiegoś randoma z internetu
@norbert108: no mi też się wiele rzeczy nie podoba, ale #!$%@?, że "dostała rolę za to że jest niebinarna" to jedno wielkie xD Ma pan dowód?????? Cytując klasyka

Równie dobrze mogę napisać, że OPowi ten wysryw kazał napisać jego upośledzony kolega z podwórka, ale nie napiszę, bo nie mam dowodów czy czasami OP nie jest tym upośledzonym kolegą z podwórka xDD
gadasz że dostała rolę za to że się czuje niebinarna


@janushek: @niochland:
Kontekst, koledzy, kontekst.
Przeczytajcie całą wypowiedź, a nie tylko zdanie, które wyrwane z kontekstu pasuje wam pod narrację.
Jak ona się czuje to tylko ona wie i to mnie akurat w ogóle nie obchodzi. Jak się sprzedaje, to już tak.
@brass: mówię o ludziach, o znajomych i znajomych znajomych. Nigdy nie usłyszałem o czymś takim.
Margot mnie nie ominął, to pamiętam i było to zabawne xD

@pjoter-syn
No ale ze studentem prawa to rodem z życia wyjęte. A to... to tylko prawaki postują we wszelkich formach mediów społecznościowych, a temat ten w prawdziwym świecie praktycznie nie istnieje, albo po prostu mnie i moje roczniki z dala ominął.
@Bover ja obserwuję Facebook pewnej artystki z Australii, nazywa się Tash Sultana, i ktoś napisał she's gorgeous bla bla i ktoś kto prowadził ten fanpage się zesrał ze ona jest non binary etc. Ale ma dziewczynę i wrzucają razem zdjęcia, więc typuje ze lesbijka.
ten mem jest równie prawdziwy z osobami niebinarnymi jak ze studentami prawa bo kieruję się stereotypami


@pjoter-syn: można po polsku? Trochę mnie mało obchodzi czym się kierujesz szczerze mówiąc, ale coś chyba miałeś na myśli pisząc to.
@Bover: Ja jeszcze żadnego takiego pokemona nie spotkałem. Te memy są robione na podstawie USA. Niestety ich kultura przebija się również w innych państwach.