Wpis z mikrobloga

nazywanie kogoś egoistą to nie ocenianie ?


@diegson: Gość pojmuje egoizm tylko negatywnie, typowe niskie IQ :D A dla kogo ktoś kupuje kota: dla siebie bo mu się wizualnie taki podoba czy kupuje go dla jakiegoś Fernando z Urugwaju?
zostaw ludziom wolny wybór


@MistrzKowalski: Typowa lewacka manipulacja. Nie zakazuję. Niech ludzie sobie robią co chcą i kupują za ile pieniędzy to co im się wizualnie podoba.
Proszę więcej nie manipulować, bo to bardzo nieładnie.
a gdzie można adoptować


@aegispolis: Są rasowe do adopcji. Należy szukać i być cierpliwym. Jeśli ktoś chce na teraz/już i w konkretnej części Polski, to wtedy w zależności od cech charekteru człowieka- wygodniej jest mu kupić.
@wykop14: po czym stwierdzasz, że ja pojmuje egoizm negatywnie ? po czym stwierdzasz, że mam niskie IQ , jak zrobiłem jakiś test na IQ to podziel się wynikami. o jakim Urugwaju piszesz, tego już całkiem nie da się zrozumieć
Są rasowe do adopcji. Należy szukać i być cierpliwym. Jeśli ktoś chce na teraz/już i w konkretnej części Polski, to wtedy w zależności od cech charekteru człowieka- wygodniej jest mu kupić.


@wykop14: I skąd te zwierzęta się tam znalazły?
@wykop14: Kupno kota z hodowli nie jest oznaką egoizmu, a raczej świadomą decyzją opartą na potrzebach i preferencjach osoby kupującej kota. Hodowcy dbają o to, aby koty były zdrowe, dobrze socjalizowane i miały właściwe pochodzenie genetyczne. Wybierając kota z hodowli, można mieć pewność, że zwierzę zostało poddane odpowiedniej opiece weterynaryjnej, były stosowane właściwe procedury higieniczne oraz miało zapewnione odpowiednie warunki sanitarno-bytowe. Koty z adopcji, niestety, mogą być bardziej narażone na problemy
Nikogo nie oceniałem oraz nie pisałem negatywnie.


@diegson: A nawet jakbym kogoś z jakiegoś powodu w kolejnym komentarzu ocenił, to 'że nie oceniałem nikogo' dotyczyłoby wcześniejszego, konkretnego komentarza. Czas przeszły. To jednak dywagacje, gdyż nie miało to miejsca.
@CiekawskaWydra: Niepotrzebnie rozpisałaś się, bo nie o tym mowa. Kupujesz kota dla siebie, egoistycznie, nie robisz tego dla świata ;D czy sąsiada.
To niepodważalne. Wiem, zabolało. Choć nie musi boleć, nie musisz się tego wstydzić. A @diegson nawet nie wie co jest pisane, ale może młody jest :)
ale po co wogole im odpowiadasz xd. Zaraz zleca się fanatycy adopcji


@Pingpong89: Nikt się nie zleci. Niech ona się chwali obcym wykopkom, że kupuje kota nawet za 40 tys. Jej sprawa. Wyluzujcie. Chyba że macie zaburzenia, to mogę polecić terapię.
przepłaciłeś, dałem 1k za pohodowlaną kotkę po 2 miotach i nie musiałem się użerać z dorastającym sierściuchem, od razu dostałem najlepszego kota na świecie ( ͡ ͜ʖ ͡


@ReeceWithouterpoon: czyli takiego hodowanego kota, kupuje się po to aby był on w jakiś sposób wytresowany czy cos? Co to znaczy użerać się z dorastającym?
@wykop14: czasem faktycznie ciężko się domyślić o czym piszesz bo piszesz niezrozumiale. za to sprawnie ci wychodzą przytyki i obrażanie innych chociaż ani ja ani chyba nikt inny z komentujących nic do ciebie obraźliwego nie pisał