Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czesc mam 19 lat i jestem troche niezreczny spolecznie, generalnie to mam wrazenie ze nie widac po mnie ze jestem dorosly zachowuje sie lekko mowiac jak taka p-------a np. ekspedientka w sklepie cos do mnie gada to ja jej cichutko odmawiam, ze nie dziekuje przy tym zazwyczaj wychodzi to niezrecznie i ogolnie moja mowa ciala to tez pewnie jest cos w stylu dobra idz sobie czlowieku ja sie boje i nie czuje sie komfortowo w tej sytuacji. Mam tak tylko z nieznajomymi, ale to tez chyba zalezy od humoru i sytuacji. Czuje tez taka lekka presje i sie czasami zastanawiam czy ja naprawde mam 19 lat. Teraz zaczalem sie uniezalezniac lekko, wszystko robie sam wiem ze o 1-2 lata za pozno, ale po prostu mam plany przepracowac se te pol roku i s--------c na drugi koniec polski studiowac i byc zdanym na siebie, wejsc w dorosle zycie zwyczajnie. Mam tez nadzieje, ze dzieki tej pracy troche sie oswoje bo ostatnie 3 miesiace siedzialem na chacie xDD (nie podszedl mi kierunek i tak jakos wyszlo) wiadomo od czasu do czasu byly jakies spotkania towarzyskie. Ogolnie jak pracowalem w tame wakacje to bylo calkiem fajnie, czasami wiadomo byly jakies niezreczne momenty, ale tak to milo wspominam tamten czas. Mimo wszystko to i tak mam obawy, ze moja niesmialosc i niezrecznosc bedzie silniejsza i przez rok nikogo nie poznam na studiach. To by p-------a mozna bylo dostac 400km od domu, a ty nikogo nie znasz irl. No to tak w skrocie jestem dosc zamkniety w sobie i niesmialy, chyba ze jest to ktos wazny dla mnie i ktos kogo lubie. Ja moze wyolbrzymiam pewne rzeczy, bo nie jest az tak zle jak pisze ale no w wiekszosci przypadkow widac ze jestem taki niepewny niesmialy chlopaczek nie wiedzacy co ma zrobic.

Jak ktos ma jakies spoko porady zeby czuc sie pewniej tak wsrod ludzi, a nie jak taka skulona p---a to piszcie chlopaki.
Zaczalem od dbania o siebie, kosmetyki perfumy, itp. ciuszkow tez sobie troche nakupowalem
myslalem nad silka, ale jak jest robota (w miare fizyczna) to nwm czy bede mial czas
no i tez staram sie miec nastawienie ze w------e po prostu we wszystko
pozdrawiam

#introwertycy #niesmialosc #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odpowiedź masz w pierwszym słowie posta. Obserwuj.

to ja jej cichutko odmawiam, ze nie dziekuje przy tym zazwyczaj wychodzi to niezrecznie

Odpowiedz następnym razem inaczej i obserwuj reakcje.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Taki masz charakter i wuj.
Polub siebie i z czasem samo przyjdzie.
Tylko skończ myśleć o sobie w negatywnym świetle.
Wyjeżdżasz - ogarniasz - czyli tak p..zda z Ciebie nie jest.
Będzie dobrze.
  • Odpowiedz