Wpis z mikrobloga

Część z Was dostaje wypłatę w #dolar
Jaki macie plan na najbliższe miesiące? Czekacie na wzrost w drugim półroczu (podniesienie stóp przez FED, wybory w PL i rozdawnictwo) i wymieniacie wtedy czy teraz się godzicie ze stratą?

Zbieram na wkład własny i potrzebuję jak najwięcej gotówki xD

#waluty #programista15k #finanse
  • 26
@nick230 ja wymieniam 80-90% co miesiąc i tyle. Robię tak od prawie 6 lat. Nigdy nie przewodzisz kursu, możesz jedynie estymowac ale coś się odpierdzili na rynku i nic to nie warte. Tak jak poprzednicy, nie ma się co stresować. Wymieniłem po kursie 4,98 i po 3,30. Takie życie.
@zibizz1: w sensie ustawiasz sobie cenę dolara do sprzedaży np. od 4,45 to będzie 4,40-4,47 i tylko przy tym kursie sprzedajesz? A co jak teraz leci na łeb na szyje i możliwe, że będzie tak przez kilka miesięcy? Jak ja jestem stratny względem kursu z lutego już jakiś 1k pln to (z tego co kojarzę Cię z wykopu) Ty musisz więcej, normalnie przechodzisz obok takiej straty?
@nick230 nawet jak spada to rośnie xD. kurs się waha ciągu dnia. więc jeśli w danym momencie mogę sprzedać za 4,4576 to ustawiam 4,47. czasem wchodzi taka oferta mimo że na wykresie potem widzę maks 4,46. Ustawiam w zależności jak idzie wykres. jak rośnie to więcej dodaje i dziele na transze. jak spada to maks 1 grosz dodaję. mam spread ok 2gr. Tyle ile potrzebuje to zawsze mi się udaje sprzedać. A
@nick230: w mBank.
poleca mój reflink z kodem kontowbanku1 coś tam sie dostaje za uzycie tego
https://www.mbank.pl/mgm/konta.html?numer=kontowbanku1

Polecam też ponegocjowac kursy, tylko trzeba uzbierac z 50-100tys PLN żeby takie uzyskać, przykład z teraz:
Sprzedaż 4,2588
Kupno 4,2790

Ze skłądaniem ofert i wycofywaniem jest taki problem że można tylko w godzinach roboczych. Wiec jak sie coś nie sprzeda trzeba czekac do kolejnego dnia żeby zwolnic ją i np sprzedac natychmiast
zibizz1 - @nick230: w mBank.
poleca mój reflink z kodem kontowbanku1 coś tam sie dost...

źródło: kursUSD

Pobierz
@nick230: jestem ekspertem - nie sprzedałem na górce jak było po 5 PLN, tylko przeczekałem do 4.30, więc się wypowiem. Sprzedaje na bieżąco, ładuję w budowę domu, a co nie schodzi, to ląduje na lokacie.