Wpis z mikrobloga

Kiedy myślę o Polcę i podrywaniu P0lek, to zawsze przypominają mi się ich sprzeczne reakcje.
Z jednej strony każda #rozowypasek jest łasa na atencję jak dziecko na słodycze.
Z drugiej, jak jej się nie spodobasz to często będzie pastwiła się nad tobą, jak kot nad myszą. Bo jak śmiesz do niej podbić?!
A jak jej się spodobasz, a pozostaniesz wobec niej bierny, to mści się pomawiając, obrabiając cztery L I T E R Y.
Creme de la creme #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #podrywajzwykopem #zwiazki #rozowepaski
  • 15
@COVID-21: wiem ale jesteś dokładnie przeciętny z twarzy i dojechałeś się jak herkules jeśli to Ty na avatarze. Takiemu p0lka nie podskoczy choćby z samego strachu, kolegów pewnie też masz i ogarnięty jesteś. Jakbyś był przegrywem to byś widział co to znaczy empatyczna płeć i drugie oblicze księżniczki. My nawet do ślubu nie musimy czekać, żeby dostrzec, że to robota dla wiedźmina.
@Ksut_Melodi: Po 1 przestan z tymi "p0lkami" bo to smieszne, w polsce dla przegrywkow wszystkie polski to ostatnie urwy i nie wiadomo co jeszcze (ciekawe czy matki uswiadamiacie jakimi sa szmatami xD) a wejdziesz na #uk to to samo przeczytasz o brytyjkach, gardza biednymi p0lakami z tagu, nie dadza sie poderwac, na calym swiecie nie ma kobiet odpowiednich dla niektorych wykopkow. Zdecydowanie przeceniacie role meskiej urody w tym wszystkim.
@COVID-21: ja się nie śmieje, poważna sprawa. Problem nie jest w tym, że nie dadzą się poderwać bo to każda się nie da, tylko, że robią jakiś dziwny agresywny odwet jak jej się gość nie spodoba tak jak pisał op. Nawet nie musisz podbić, wystarczy, że się gapisz przez chwilę i już jakieś dziwne grymasy obrzydzenia na twarzy i jej coś nie pasuje. Nie powiem, że tak ma każda bo nie
robią jakiś dziwny agresywny odwet jak jej się gość nie spodoba tak jak pisał op. Nawet nie musisz podbić, wystarczy, że się gapisz przez chwilę i już jakieś dziwne grymasy obrzydzenia na twarzy i jej coś nie pasuje. Nie powiem, że tak ma każda bo nie ale u części, zwłaszcza młodszej


Nigdy w życiu nie spotkałem się z czymś takim, ani nawet nie słyszałem o czymś takim poza wykopem, ani u 18
@COVID-21: zazdroszczę Ci, też chciałbym nie znać. Mizogin to mężczyzna który nienawidzi kobiet. Tak jest z definicji ale ja nie nienawidzę kobiet, więc nim nie jestem. Kobiety zwykle używają tego słowa częściej w celu oczernienia faceta i zaszufladkowania go oraz jego twierdzeń (jako tego złego faceta) i w takim znaczeniu użyłem tego słowa.
@Ksut_Melodi: Jakbyście poświęcali tyle samo energii która marnujecie na wymyślanie całych filozofii, nowomowy i innych pierdoł, na zrobienie czegoś z sobą, to może nie mielibyście takich problemów?
@COVID-21: mielibyśmy bo geny i środowisko są powodem naszego #!$%@?. Jakbym się tak nabił jak Ty to co najwyżej ewoluowałbym w gymcela wyśmiewanego często na tagu. A jak nabierasz specjalności w czymkolwiek innym niezwiązanym z wyglądem to pozostajesz spierdoxem tak czy tak. Właściwie to coś tam cwiczę ale wyglądam jak na razie przeciętnie. I w taką masę za bardzo nie chciałbym iść i tak bo mi się to nie podoba, ja
@Ksut_Melodi: Z jednym sie zgodze, srodowisko ma znaczacy wplyw, a przez srodowisko rozumiem wypok czy tam #przegryw, mam kolezke jeszcze z podstawowki ktory wg was nigdy nie powinien nawet dotknac kobiety, bo ma moze z 160cm, ale nikt go za wczasu nie uswiadomil ze jest przegrywem i pobladzil xD Zeby miec zarys miesni to jak nie jestes totalnie spasiony spolojnie w wiekoszci przypadkow rok styka, ale solidny rok z pilnowaniem