Wpis z mikrobloga

Mamy Polaka na Harvardzie! Natalia Siwek, polska studentka, w piątek poszła spać około 22, a wyniki miały być ogłoszone o 1 w nocy. Obudziła się, zobaczyła maila zaczynającego się od "Gratulujemy!" i była w szoku. Na naszym blogu udostępniamy wywiad z młodą studentką: Wywiad z Natalią Siwek - Blog MakeWay.pl

Natalia to aktywistka społeczna i laureatka Olimpiady przedmiotowej. Pomaga rówieśnikom, organizując debaty ONZ, gdzie uczą się prowadzenia dyskusji. Skorzystała ze stypendium Our Future Foundation, fundacji wspierającej młodzież z małych miejscowości, której bez wsparcia finansowego trudniej byłoby realizować pasje.

Natalia to skromna, pracowita dziewczyna, która konsekwentnie dąży do spełnienia marzeń. Na pytanie, co chce powiedzieć młodym Polakom dążącym do realizacji swoich pasji, odpowiada:

Kluczem do sukcesu jest bycie sobą i nie próbowanie zmieniać swojej osobowości w jakimś celu.


#maciejkawecki #makeway #inspiracja #nauka #polska
KaweckiMaciejMakeWay - Mamy Polaka na Harvardzie! Natalia Siwek, polska studentka, w ...

źródło: natalia-siwek

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@KubaGrom: A co robi Natalia lub umie robić? Natalia to aktywistka społeczna i laureatka Olimpiady przedmiotowej.
A nie, to spoko, potrzebujemy jak najwięcej aktywistek społecznych.
  • Odpowiedz
Jeszcze tego farmazoniarza brakowało na wikop.ru XD już lepiej bryluj w dzień dobry tvn tam przynajmniej widownia pytań nie zadaje xddd
  • Odpowiedz
Kluczem do sukcesu jest bycie sobą i nie próbowanie zmieniać swojej osobowości w jakimś celu.


@Kawecki_Maciej_MakeWay: powiedziała 19 latka. Rzekłbym śmiała hipoteza jak na taką młodą osobę. Ja bym na przykład powiedział, że im szybciej się adoptujesz i jesteś w stanie zmienić swoją osobowość tym masz większą szanse na sukces.
  • Odpowiedz
> @Kawecki_Maciej_MakeWay: wszystko spoko, ale treść posta, w takiej formie w jakiej został przedstawiony, czy tego chcecie czy nie - jest najzwyczajniej w świecie kłamliwa. Sam mam dwie znajome absolwentki H, także przy całym szacunku dla dobrych chęci promowania polskich, zdolnych studentów - jestem zmuszony jednak tekst zgłosić moderacji.


#!$%@?, sorry, ale oficjalnie nie ma ratunku dla tego portalu, kpina.
Dwadziesciajeden - >> @KaweckiMaciej_MakeWay: wszystko spoko, ale treść posta, w taki...

źródło: 01D7E7D1-D425-4A76-A8E0-B95500D41513

Pobierz
  • Odpowiedz