Wpis z mikrobloga

@ReceNaGloweKasztanie: Akurat te mondziaki z też dobrym dieslem można kupić w dobrym stanie za około 17-20k. A benzyna ten sam rocznik 10k droższa, nawet z gorszym wyposażeniem :D

A auto fakt, wielkie i komfortowe. Aktualnie wymieniam zawieszenie przednie. 295k przebieg i całe w oryginale jeszcze było xd
A benzyna ten sam rocznik 10k droższa, nawet z gorszym wyposażeniem :D

A auto fakt, wielkie i komfortowe. Aktualnie wymieniam zawieszenie przednie. 295k przebieg i całe w oryginale jeszcze było xd


@BornToDie69: trudno sie dziwic, ze ludzie raczej niechetnie kupuja diesle przy obecnych jego cenach. Mi sie udalo wyrwac 2.5T za 20k 1,5 roku temu, teraz takie same nawet 50% wiecej...
Mam 260k nalatane i zawieszenie jeszcze w formie, chociaz ostatnio
@Operator_imadla Nie dość, że ten silnik pali sporo to jeszcze pije olej jak szalony. Wiem, bo sam mam taki :/
Remont kosztuje ok. 10 tys. zł i polega m.in na wymianie tłoków. Jak poszukasz frazy "1.8tsi wada olejowa" to zrozumiesz.

A sama cena jest i tak zawyżona. Mam Octavię młodszą o 2 lata, całą w oryginale, fajnie wyposażoną, z polskiego salonu, z przebiegiem 160 tys. km i zastanawiam się czy chociaż za