Wpis z mikrobloga

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: dawniej siedziałam sporo na wykopie i dużo komentowałam oraz postowalam. Niestety dalej nie odpowiada mi obecny wygląd, to ze mam liczbę powiadomien dla mnie i tagów w jednym. Przez to nie odczytuje ich i czasem mam tak, ze ktoś do mnie pisze, a ja nie odpisuje mu, bo nie widzę wiadomości. Wkurza mnie tez, ze jak jest większa dyskusja i wiecej komentarzy, to jak je rozwijasz to otwiera się druga
@rudyba po uruchomieniu tej apki to już w ogóle odechciało mi się tu wchodzić. Kiedyś co 10 minut sprawdzałem, teraz jak raz dziennie wejdę to będzie dobrze... Jak klikam w plusa to mi się otwiera cały wątek, mam 350+ powiadomień, których nie wiem jak się pozbyć. Miałem fajny "Mój Wykop" z userami i tagami, teraz nie wiem gdzie to zniknęło. Szkoda gadać, a niedługo mi 15 lat pyknie na portalu... Wszystko przetrzymałem,
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: widząc co robi tutaj Orlen to jestem pewien, że nowa wersja wykopu była wydana celowo w takim stanie. W końcu było tu siedlisko niewygodnych dla władzy newsów i wpisów. Odpływ masy użytkowników to mniejsze nagłaśnianie afer, idealnie przed wyborami. Teraz jest wprowadzany damage control w postaci wpisów i tych ankiet co chcecie by zostało zrobione a kto miał opuścić ten portal to już raczej nie wróci.
Sporo osób pewnie odeszło, ale jedno trzeba powiedzieć, że Wykop teraz wyglada o wiele lepiej i nowocześnie. Przyjemniej się z niego korzysta.

Jednak zamiast dopracować i wypuścić gotowy produkt to #!$%@? kaszanę z rzeczami, które nie działają i z aplikacjami mobilnymi.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: główna to były głównie boty, ale można sprawdzić aktywność poprzez porównanie pierwszej strony na mikro, rok temu i teraz

https://web.archive.org/web/20220115002712/https://www.wykop.pl/mikroblog/

Żeby odfiltrować jakieś dziwne rozdajo czy ten jeden wpis który dostaje milion plusów, podliczmy wpisy od 4 do 8, czyli sumę 5, gorące z 12 godzin

2022:

1576+566+1290+758+706=4896

2023:

578+402+409+394+241=2024

Jest różnica, ale nie kolosalna. Trochę zafałszowane, bo teraz wchodzą wpisy z nocnej, jest 14:20 i zapewne wieczorem byłoby więcej,