Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dziwny problem z #cyberpunk2077.
Momentami FPS spadają do 7-10 FPS, a potem znów wraca do normy. Mocno to utrudnia granie. Wcześniej tak nie miałam, dopiero jak wczoraj odpaliłam grę (miałam kilkumiesięczną przerwę, wcześniej tego problemu nie było), to gra zaczęła momentami mocno mulić.
Na pokładzie Nvidia GeForce RTX 2060, Intel(R) Core(TM) i7-10750H, 16 GB RAM, więc minimalne wymagania są spełnione. Nawet jak obniżałam ustawienia graficzne, problem nie znikał.

GeForce Experience zainstalowałam na czysto od nowa, sprawdziłam spójność plików na Steamie, wyłączyłam Ray Tracing. Trochę się poprawiło, ale niewiele. Może powinnam zrobić downgrade CP?

#kiciochpyta #technologia #grypc #pcmasterrace #laptopy #gaming #cyberpunk #cdprojektred
  • 6
@ririsu12:
spróbuj wykonać czystą instalację gry, tj. usunąć wszystkie pliki konfiguracyjne ukryte w systemie. Możesz nie usuwać folderu "archive" w katalogu głównym cyberpunka, co ograniczy potrzebę pobierania większości GB
https://support.cdprojektred.com/pl/cyberpunk/pc/sp-technical/issue/2233/jak-wykonac-czysta-instalacje-gry

zrób jak tutaj, tylko wybierz 'sprawdź integralność plików' - steam zainstaluje od nowa wszystkie pliki konfiguracyjne i mniejsze rzeczy. Będziesz musiała tylko od nowa dokonać ustawień gry.

Czasami pomaga.