Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest obeznany w dziedzinie dermatologi?
Od ubiegłego tygodnia na ciele wyskoczyły mi czerwone małe krostki. Najwięcej ich jest na biodrach, oraz bardziej pod pachami (Mam wrażenie, że po lewej jest trochę wiecej niż po prawej)
Pojedyncze krostki są na na reszcie ciała.

Nie podejrzewam od czego się to zrobiło. Nic nowego do mojego jadłospisu nie dodałem.

Co ciekawsze krostki na biodrach i pod lewa pachą trochę swędzą.

Od jakiś 3 tyg. Ćwiczę na hantlach. Po ćwiczeniach zawsze jem jajecznice z dwóch jajek (Nie podejrzewam żadnego uczulenia po jajkach. W przeszłości też cwiczylem, i też jadłem jajecznice)

Umówiłem się do dermatologa prywatnie, ale wizyta jest za 3 tygodnie. Lekarz rodzinny przypisał mi tylko skierowanie...

#dermatologia #medycyna
  • 5
A półpasiec to nie pojawia się tylko po jednej stronie ciała? Najwięcej tych krostek mam na biodrach po obu stronach.

Dodam jeszcze, że chyba te krostki na biodrach delitaknie "przygaszają". @KollA
@NatecPL: Półpasiec wyskakuje po jakimś czasie, ja miałem początek po miesiącu od zaniku chrostek po ospie (tylko kończyny). Miałem skromnie tego półpaśca na tyłku kilka cm2 i pojedyncze kropki na nodze, a i tak sporo bolało.
@NatecPL: Bo ospa wietrzna nie boli, tylko jest lekkie swędzenie. Coś nie łapiesz, że półpasiec będzie po dłuższym czasie, to nie występuje razem.
Nic nie brałem, nawet chyba soku z jeżówki nie piłem, trzymałem się z dala od innych, a później przy półpaścu odkażałem spiytusem salicylowym klapę toalety po sobie.