Wpis z mikrobloga

@Waleczny_Kalafior: pierwsza myśl - to oczywiste że NIE.

Warto zauważyć wzrastające koszty życia, zastój w wielu branżach itp. To niesprzyja podejmowaniu się długofalowych zobowiązań na ogromne kwoty (przy obecnych cenach)
@WhiskeyIHaze: Planuje poczekać i zobaczyć na rozwój sytuacji. Chciałbym spełnić marzenie, scenariusz by wyzerować się z kasy za bloki PRL nie wydaje mi sie optymalny. Szczególnie że obecnie koszty życia są pioruńsko drogie

Poza tym w ogłoszeniach widzę niemal same flipy, mało ogłoszeń bezpośrednich
@lizakkk: Moim zdaniem jeśli te kredyty 0% czy tam 2% wejdą to sporo ludzi się w nie #!$%@?. Sam się nad tym zastanawiam bo w sumie zawsze można nierucha przepisać na kogoś i kupić następnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a taki rozwój sytuacji na pewno nie będzie sprzyjał spadkowi cen.
@lizakkk: Wczoraj byłem u znajomej, nieduże miasto (kilkanaście tysięcy mieszkańców). Żadne okolice Warszawy, Trójmiasta czy innego Krakowa tylko Warmia i Mazury i to nie te turystyczne centrum. W sąsiedztwie jej osiedla powstaje nowy kompleks i tam mieszkania przy metrażu 50m2 chodzą ponad 400 tysięcy. Nie wiem jak ma ludzi na to stać. (_ )
@lizakkk: skoro zdalnie to dlaczego Gdańsk?

Chyba że jako inwestycję


@graf_zero: do komfortowego życia potrzebuje cywilizacji miejskiej w okolicy

inna sprawa to co napisałeś - jeśli życie tam mi się nie spodoba, to potraktuje to jako inwestycje