Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną WPC mirki i mirabelki, właśnie dobijam do końca mojego ostatniego worka WPC, który kupiłem jeszcze za lepszych czasów w okolicach roku 2019/2020 zanim ceny kompletnie #!$%@?ło w kosmos. Pamiętam jak wrzucałem zdjęcie swoich zapasów to ktoś się śmiał, że tyle kupuję i na #!$%@? te punkty KFD a ja w tym czasie ładowałem się w białko po same kukle. Generalnie jak patrzę to gdybym kupił może z 6kg więcej wtedy to idealnie by mi starczyło do teraz bo w międzyczasie miałem cykle skyrowe i twarogowe. Samego białka myślę że schodziło mi tak minimum 0,5kg na miesiąc więc trochę tego jadłęm.

Także da się kupić w dołku i zrealizować gainsy na górce ()

No a teraz jak ceny trochę zeszły pora na nowe ładowanie zanim PISiory wywalą inflację do sufitu.

Szkoda tylko, że z kreatyną tak dobrze mi nie poszło tutaj grube niedoszacowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chwalesie
Pobierz Catmmando - Pijcie ze mną WPC mirki i mirabelki, właśnie dobijam do końca mojego osta...
źródło: 20230330_212104
  • 8
@MisterDI: na pewno sporo poniżej 200zł/3kg, paragonów nie znajdę teraz a KFD jak robili refresh strony "przypadkowo" usunęli każdemu historię zakupów przed 2021 rokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chyba po pierwszych podwyżkach i zapowiedziach "globalnych braków" jak już było koło ~120/3kg
@Catmmando: ja to w ogóle nie wiem po co białko jeść, dziennie wbijam z żarcia samego po 140 gramów bez większych problemów, nawet jakbym chciał to nie miałbym potrzeby białka pić. ostatnie co mi KFD wysłało za friko mi się popsuło, bo może pół torby dałem radę zjeść :(