Wpis z mikrobloga

@Bert_ Sam chyba kupię dla testu. Bo mam tylko tekstyla a moja cywilna kurtka skórzana po 11 latach dogorywa. Najwyżej wymontuje protektory i będę chodził jak w cichach cywilnych.
A rozmiarówki jeszcze nie przeglądałem.
@Bert_: nie będzie na Ciebie pasować imho. Kurtka jest krótka. Mam ten zestaw, rozmiar L, 181, 86kg. Nadaje się tylko do spodni, które są przedłużone na lędźwie. Te z zestawu nie są.

Przy 188 cm i 80 kg sugerowałbym M, jeśli mimo wszystko Zdecydujesz się przymierzyć.
@Vader-Poland: ze względu na wagę kolegi, polecam przymierzyć M. Ja w L czuje, że jest spory luz. Nie zmienia to tego, że jest za krótka pod motocykl i ma za krótkie rękawy. No ale może to sprawa indywidualna. Drugi raz chyba bym nie kupił.
@LoneRider @profaza a jak oceniacie jakość? Jakieś straszne badziewie? Czy do miasta na dojazdy do pracy się nada?
Mam zestaw tekstylny Modeki i chodzą za mną jeansy motocyklowe z kurtką. Tylko ta cena mnie trochę zastanawia.
Kilka sezonów temu kupiłem Freestara to za same jeansy dałem 500 zł.
@Bert_: kupiłem, zjeździłem cały sezon na 125, nie rozpadło się, nie zniszczyło, nitki nawet za bardzo niepowychodziły. Szlifa nie miałem, więc nie powiem czy zdaje egzamin, ale za ten pieniądz to nawet sama kurteczka jest fajna do noszenia na co dzień (bez ochraniaczy). Kurtka nie ma na plecach protektora, dokupiłem (już marki nie pamiętam) coś markowego i bzikam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma protektory na barkach i plecac


@profaza: protektory czy pianki które wypełniają miejsce na protektory ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Fajerwerków za taka kasę nie oczekuję.


@Bert_: no i w sumie słusznie, dobre rękawiczki są droższe - no ale to już jak kto sobie właśnie życie i zdrowie ceni
@reason: Pomyliłeś, jest na odwrót. A to najsłabsza klasa, podwójne A jest już całkiem niezłe, AAA to najwyższa klasa. Tak samo jest z protektorami. Mamy 2 klasy, CE lvl 1 oraz CE lvl 2, gdzie lvl 2 to najwyższa klasa ochrony.

Ma protektory na barkach i plecach


Ma na łokciach i barkach. Na plecach ma kieszeń na protektor, który dokupić trzeba osobno.

@Bert_ Jak na moje - kurtka do robienia w