Wpis z mikrobloga

roznica jest taka ze wyborcy tej partii maja w dupie ich poglady


@Sam_w_domu: a jeszcze co do tego. "Wyborcy tej partii" często nie wiedzą na kogo głosują. Polecam zapoznać się chociażby z tiktokiem memcena i nastrojami jakie panowały w komentarzach kilka tygodni temu, z tymi które są obecnie. Młodzi ludzie po prostu nie wiedzieli jakie poglądy ma ten katolibański zamordysta. Dopiero teraz, kiedy wszyscy zaczęli o tym głośno mówić, mnóstwo młodych
Wole sie skupic na swoim zyciu a nie na potrzebie skrobanki promila obywateli.


@Sam_w_domu: no to się skup.
Jaka czeka cię perspektywa?
Wyjście z UE, katoliban, przyjaźnie z rosją, w dłuższej perspektywie wyjście z NATO, wolnopodatkowa utopia, wszechobecna prywatyzacja (służba zdrowia jak w USA), nieustanne ryzyko pozostania wasalem rossji, wyjście inwestorów z Polski i tak dalej, i tak dalej.

Takie życie ci się podoba?
@Greg36: W obecnej sytuacji już się nie da.
PISiory przez 8 lat rozkradły wszystko co mogły do tego stopnia że mamy gigantyczną inflację, gigantyczne zadłużenie, dziurę budżetową.
Przy kolejnym socjalu w kolejnej kadencji PISu Polska gospodarka naprawdę jebnie na dno i naprawdę dojdzie do recesji państwa
po kurde przejrzalem na oczy. Jestem w kropce. Na kogo mam teraz zaglosowac? Daj alternatywe.


@Sam_w_domu: wiem, że sobie żartujesz i tak czy inaczej zagłosujesz na konfederację. Ale w tej chwili, pomimo zadeklarowanego przez KO rozdawnictwa, jedynym słusznym wyborem jest własnie Tusk. Zresztą - przecież nawet konfederacja nigdy nie powiedziała, że zlikwiduje pisowski socjalizm. Dla mnie wszelkie rozdawnictwo to rak i zagłosowałbym na partię która by otwarcie powiedziała, że kończy z
Wiadomo że jak przychodzi co do czego to będziecie zawsze bronić PISu nawet jak rozkradnie cały kraj


@Aik32fr45yd: dlaczego kłamiesz i wmawiasz mi, że bronię pis? Równie dobrze można to samo powiedzieć o konfederacji, która nie raz głosowała z nimi ramię w ramię. To, że zgadzała się z nimi w jakimś procencie oznacza, że ich bronią? Wiesz co to logika?
jedynym słusznym wyborem jest własnie Tusk


@jankes83: ten sam tusk przeciwko ktoremu organizowalem protest w katowicach w 2012?

Podziekuje. Juz raz sie rudego klamczucha pozbylem niech #!$%@? spowrotem do brukseli.

A mialem nadzieje ze napiszesz agrounia ale widze ze po tych miesiacach na mojej czarnej jednak nie zmadrzales i dalej slepo wierzysz ze slonce peru wybawi cie od pisu ( )