Wpis z mikrobloga

Chyba stalem sie slawny w trollowni, milo mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na obrazku ten słynny obrońca Ukrainy.
Prawdopodobnie tak "go prześladuje", że kiedyś po jakimś poście gdzie napisałem że siedzi w rosji mnie zablokował a od wczoraj 2 albo 3 razy zrobił o mnie posta i mnie woła. To chyba ta rusofobia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czytaj moj wczorajszy post do skutku, to moze go zrozumiesz ze zrozumieniem. Miał dwa zdania więc sobie poradzisz, wierzę w ciebie.

p.s. ta piechota dalej wygląda jak ruska, te wozy z początku też, a potem już ostrzeliwana jest kolumna ukr. Nie bez powodu piechota idzie (nie cofa sie!) a wozy jada w jej kierunku. Typowe ruskie mieso armatnie. Jakby to była piechota ukraińska i się cofała, to wozy chyba by nie jechały w ich strone, tylko jako pojazdy tym bardziej zawracały.

I lecisz oczywiście na czarno żebyś mnie już nie wołał, jako pierwszy którego kogokolwiek zablokowałem, gratulacje.

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz
źródło: ghmggmghgmgm
  • 8
@Jrv20: on wie, zwyczajnie obrabia dupę za plecami. Wczoraj robił to samo, dodatkowo zarzucił mu, że sieje fejki podczas gdy sam to zrobił. Ot propagandzista.
@bombastick: Ja mam go na czarnej i jednego debila mniej. Coś tam pewnie się pluje w moją stronę bo mu fakty przeszkadzają ale słodko się robi. Ta czarna lista to piękna sprawa.