Wpis z mikrobloga

Jak to jest mozliwe, ze Barnej mial kvrvva w zyciu tyle samochodow? Wiecej jak pani ma przyrodzenie? Skad on mial na to tyle kasy, zeby tak sobie zmieniac? Przecietnie w calym zyciu ludzie maja moze po 5-6 samochodow a on jezdzil wszystkim co bylo dostepne w Europie i zanosi sie na jeszcze wiecej? To w ogole mozliwe? Pracowal na szrocie czy jak

#kononowicz
  • 22
@pietrek16: Saab moze i nieduzo, ale on mial kilkadziesiat samochodow, pewnie tez kilka nowych. Kiedys samochod kosztowal 40-50 tys. ale to bylo bardzo duzo kasy. Inna sprawa, ze to nie jest tylko zakup samochodu. Zawsze cos w niego trzeba wlozyc, zarejestrowac itp. To jest duzo kosztow i zmienianie samochodow co kilka miesiecy jest bardzo nieoplacalne i kosztowne.
@Takinickk: robie statystyki na osiedlu, na ktorym sie wychowalem. A osiedle to jest bylo dosc zamozne jak na srednia w Polsce. Poza tym jest to dosc logiczne ze czlowiek nie zmienia samochodu co rok. A z Twojej obserwacji to ile ludzie kupuja samochodow w ciagu swojego zycia?
@Mein_Kraft: W Polsce ludzie są nienormalni i traktują samochód jak członka rodziny xDD Nie miałem żadnego auta dłużej niż dwa lata, moi znajomi zresztą też, a w rodzinie to pieszczą i się boją w deszcz wyjechać. Mnie poza tym samochody kręcą więc nie mam się co badać, jedni wolą wydawać kasę na wódę i papierochy, ja wolę wydawać na auta.
@Irlandiano: osobiscie wydaje mi sie to dosc dziwne zmienianie auta co 2 lata. Chyba jie trafiles jeszcze na samochod, ktory polubiles i naprawde dobrze Ci sie nim jezdzilo. Kupiles kiedykolwiek nowy samochod?
@lysyznysy: możliwe, że barnej woził się nawet na myjniach zostawiali porsche i dawali kluczyki to czemu by nie mieli na lotnisku czy na strzeżonym parkingu przy lotnisku.
Pamiętamy afery blizynskie kiedy Paweł mówił że jego brat jumal katalizatory a sam Pawełek kradł paliwo z zaparkowanych samochodów.
@Takinickk: Bo moim zdaniem to głupota i bezsens. Po co? Nie lepiej raz na kilka lat kupic jeden porzadny samochod? Miales kiedys nowego czy za kazdym razem stare rzechy? Ta klasa srednia to w sensie to co klasa srednia nazywa PiS czy w senie powiedzmy 15 k na reke miesiecznie?