Wpis z mikrobloga

Mirki, jakieś nowe lokale z kraftem i jedzeniem w centrum są może?

Mam wrażenie, że nic nowego się w tym klimacie nie otwiera, a w większości byłem już tyle razy, że nie chce mi się tam kisić.

Tu susza kompletna: https://ontap.pl/wroclaw/multitapy - najnowszy jest chyba Somke, a działa już ze dwa lata.

Ale może czegoś brakuje na liście?

Spoza listy to jeszcze powiedzmy Pod Latarniami, ale tam jest biednie raczej.

Sucharek dla atencji.

#wroclaw #jedzenie71
Iudex - Mirki, jakieś nowe lokale z kraftem i jedzeniem w centrum są może? 

Mam wraż...

źródło: 4016069

Pobierz
  • 10
@Iudex: Pod Nasypem masz jeszcze coś (sorry, jestem zbyt leniwy żeby sprawdzić czy tej knajpy nie ma na Twojej liście bo nie znam jej nazwy). POZA centrum warto wyskoczyć do Stu Mostów, kiedyś było też całkiem przyjemnie w Browarze Prost (koło Marino). Z tego co paczałem na szybko to wszystkie główne z kraftowego szlaku masz ogarnięte na liście.

@Jacoos1 Pomocny jesteś, myślałeś o karierze polityka, albo chociaż strażnika miejskiego? xD
Pod nasypem jest ok 30 lokali, to tak jakbyś powiedział, że "coś jest koło rynku, ale nawet nie jestem pewien". A potem podajesz mi browary, które istnieją co prawda od 10 lat i nie są nowe, ale za to są poza centrum xD

@NaglyAtakGlazurnika Beny i żabki mają się dobrze, ale ograniczają towar tego typu. Kupić mam gdzie, ale obawiam
@Iudex: Kraft Daily Pub pod Nasypem jest po otwarciu ponownym. Wcześniej był lokalem partnerskim teraz jest jako ich własny. Nie pamiętam czy wcześniej tam mieli swoje żarcie, ale teraz mają. Kuchnia jest do 22.

@NaglyAtakGlazurnika Niech dalej dowalają kosmiczne marże nawet na zwykle piwa to ludzie będą przeszczęśliwi.

Poza tym też już browary ogarnęły, że nie ma co kombinować co chwila z nowymi piwami bo zaczynają takie cuda wymyślać, że chętnych