Wpis z mikrobloga

xDDD rozumiem, że mając dzieci mam najpierw sam przebrnąć przez 6 sezon Psiego Patrolu, 12 sezonów Cocomelon i reszty żeby mieć pewność, że nic mnie nie zaskoczy? xDD


@marcys19snk: yesu ile tych głupich kreskówek oglądają twoje dzieci? ( _)

Jak pokazujesz dzieciom treści, których nie znasz, to kogo chcesz winić za to co oglądają? Są recenzje, opisy odcinków. Nie wyobrażam sobie puszczać mojemu dziecku jakiejś nowej bajki o
@missioncritical stary #!$%@? się bez sensu. Oglądają godzinę dziennie. To co akurat chcą. Najczęściej wybierają po miniaturce. Przeważnie oglądamy razem. Nie powiesz mi jednak, że jeżeli Netflix w bajce w kategorii "dzieci i najmłodsi" w sezonie 3, odc 4, 12 minuta 47 sekunda wrzuci mojemu dziecku do głowy że krówka mówi o sobie BYŁOM to ja muszę to wyłapać i że to moja wina, że nie wyłapałem tego wcześniej.
Twoje dzieci, których pewnie nie masz, na pewno oglądają 20 min dziennie programu o inwestowaniu i samorealizacji, natomiast ja -plebs- puszczam im niezweryfikowane bajki


@marcys19snk: ze skrajności w skrajność? Nowe, nie znałem. Biblioteka znanych ci bajek na pewno jest przecież ogromna.

Ponawiam: kto jest odpowiedzialny za to co oglądają twoje dzieci?
@missioncritical zrzucić odpowiedzialnosc?! stary spróbuj zejść na chwilę z piedestału swojego #!$%@? ego i zrozum, że bajka, jako założenie, ma być dla dzieci, a cała ta dyskusja dotyczy tego, że w bajkach dla dzieci zostają ukryte treści, których NORMALNY rodzic nie jest w stanie wyłapać.
może pochwalisz się w takim razie jakie bajki pozwalasz oglądać dzieciom zamiast tępo krytykować?


@marcys19snk: ja nie krytykuję tępo. Po prostu stwierdzam, że odpowiedzialność za treści pochłaniane przez dzieci spoczywa na rodzicach. Wyżej napisałem, że Netflix ch#j, że wciska takie rzeczy do bajek, ale to nie Netflix odpowiada za to co twoje dzieci oglądają.

Nie oglądałeś bajek kiedy byłeś dzieckiem? Musisz innych pytać o rekomendacje? U mnie ich nie dostaniesz, bo
@missioncritical widzisz dzbanuchu i nie masz nic a nic prawa wyzywać ludzi od debili skoro sam nie jesteś w stanie wymienić jednej bajki, która w twoim wysokim mniemaniu spełnia kryteria odpowiedniej dla dziecka. Zrób dziecko, wychowaj najlepiej jak potrafisz, najlepiej bez bajek tak jak chcesz. Wierzę i życzę, że będziesz tym najlepszym rodzicem, którego dzieci nie spędzają w ogóle czasu przez telwqizorem, a jeżeli już to ogladaja tylko wyselekcjonowane przez ciebie programy
widzisz dzbanuchu i nie masz nic a nic prawa wyzywać ludzi od debili skoro sam nie jesteś w stanie wymienić jednej bajki, która w twoim wysokim mniemaniu spełnia kryteria odpowiedniej dla dziecka.


@marcys19snk: oczywiście, że mam prawo. Gadanie w stylu karynowego "nie wiesz bo nie masz bombelka" jest śmieszne i żałosne. Tym bardziej, że nie powiedziałem że nie mam dzieci dzbanuchu.

Mówiąc, że Netflix ch#j i koniec tematu chcesz zrzucić na