Wpis z mikrobloga

Ekhm, tak - wystarcza IQ powyżej 40.


Wytłumaczę nawet: to nie jest tak, że kilkuletnie dziecko samo wpadło na pomysł, żeby pójść do tv, przyjechało do studia i zapytało "czy mogę wystąpić w programie z tym panem w sukience?". Ktoś te dzieci do tego zmusza i mowa tu zazwyczaj o ich rodzicach.


@Bover: czyli tak jak myslalem, instytut danych z dupy, albo akademia chłopskiego rozumu
@tymirka niby babcia przeprasza, że nie widziała i dziękuję za szczerość a na koniec i tak missgenderuje i mówi "poradzisz sobie jako przywódca". xD Według mojego krótkiego riserczu w google, neutralnie płciowo powinno być "poradzisz sobie jako osoba przewodząca" xD

Jak widać te zaimki są tak #!$%@?, że nawet dla osób propagujących je ciężko jest ten szajs wymówić. Chciałbym zobaczyć jak lektor się męczy z tymi debilnymi formami z iksami, niezłe samozaoranie
@octopussy8: maciusiu, albo nie umiesz jeszcze czytać, albo poważnie zakładasz że dzieci same przychodzą do programów telewizyjnych i proszą o angaż - co daje pewność że masz IQ poniżej 40.

Pozdrawiam serdecznie.
dziewczynka w sukience


@wuwuzela1: ja zawsze myślałem, że to stare chłopy w tych sukienkach siedziały. Coś więcej wiesz, żeby dziewczynki przebierały się za księży do programów telewizyjnych? Ciekawa rzecz.
@deityrain: KTO SIE ZE MNĄ NIE ZGADZA TEN DEBIL. Wyobraź sobie, że lewaki istnieją i też mają dzieci i może to jest po prostu bajka dla ich dzieci? A jak ktoś się nie zgadza z takimi poglądami to może tego swoim dzieciom nie włączać i po sprawie.
Programowanie społeczne i efekt czystej ekspozycji, kto napisze że jest inaczej ma po prostu klapki na oczach, albo jest debilem.


@deityrain: #!$%@?ąc czy się ktoś zgadza z teza czy nie, to jesteś przykładem raka trawiacego społeczeństwo polskie - „jak masz inne zdanie to się mylisz lub jesteś idiota”. Wymarzony wyborca.
@tymirka: tu jest ogromny błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Jestem pewna, że doskonale sobie poradzisz jako przywódca"

Przywódca jest formą męską, powinna użyć przywódcza osoba albo przywódco albo przywódcx

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
tęczowi się #!$%@?ą
Polecam natomiast serial animowany „Oktonauci”, szczególnie odcinek z karpiem, gdzie jest mowa, że ten gatunek karpia jest inwazyjny i powinien wrócić do swojego naturalnego środowiska, bo zagraża innym. Taka alegoria.


@forfame: I jeszcze #!$%@? trawę wyżerał! Czy to jeszcze Polska!?