Wpis z mikrobloga

@L3stko: Liroy to żadna osobistość, ale szanuje go za to, że jak usłyszał od JKM, że w konflikcie między Polską, a Rosją wybrałby Rosje to momentalnie stwierdzil, że on to pierd*li i odszedł z konfederacji XD (chociaż nie mam pojęcia dlaczego wspominasz o liroyu, kiedy na zdjęciu mamy osoby z list konfederacji należące do zamordystycznych organizacji prolife)
nie mam pojęcia dlaczego wspominasz o liroyu


@gardzenarodowcami: bo na zdjęciu jest logotyp jego ugrupowania, które patronowało temu marszowi.

na zdjęciu mamy osoby z list konfederacji


Tylko że to nie jest ta sama Konfederacja, która teraz jest w sejmie. Tamta Konfederacja rozpadła się. ()
@L3stko: Liroy to żadna osobistość, ale szanuje go za to, że jak usłyszał od JKM, że w konflikcie między Polską, a Rosją wybrałby Rosje to momentalnie stwierdzil, że on to pierd*li i odszedł z konfederacji XD (chociaż nie mam pojęcia dlaczego wspominasz o liroyu, kiedy na zdjęciu mamy osoby z list konfederacji należące do zamordystycznych organizacji prolife)


@gardzenarodowcami: bo lestek nie mając jak bronić swoich szurów stosuje chwyt erystyczny z
@Xefirex: zakaz aborcji to poważny problem, a nie jest jedynym zakazem jaki czeka na nas przy rządach pis+konfederacja jeżeli wierzysz, że osoby, które chcą "uczynić jezusa chrystusa królem Polski " mają jakieś inne pomysły niż kara więzienia za aborcje to żal mi raczej ciebie i twojego naiwnego spojrzenia na świat XD konfederacja nie ma nawet programu gospodarczego, a ich pomysły to jakieś populizmy, które nie mają prawa bytu
Pobierz
źródło: 510D0D5B-04FA-4567-BF44-DAC0094DEC4A