Wpis z mikrobloga

nie słuchaj debili (j/w) którzy piszą o sportach i to jeszcze r125 xD wysiada ci plecy po pierwszej jeździe


@zielony_goblin: nie ma to jak merytoryczna dyskusja :D polecam r125 bo jest dużym, wysokim motocyklem (jak na 125tkę), wysiądą plecy? no jeżeli OP'ka ma 50 lat to może i tak

ps. widzę natrafiłem na eksperta z mlekiem pod nosem co wyżej sra niż dupę ma

Od roku siedze w 125cc bo
  • Odpowiedz
@Kick_Ass @Zielony34 a to nie wiedziałem nawet, w sumie nie miałem nigdy doczynienia z tą marką, ale sporo osób polecało akurat ten model

@Ligniperdus porównaj sobie moja odpowiedź do swojej. wysililem się więcej niż na jedno słowo. coś mnie strzela, gdy ktoś pyta o moto i pada od razu kosiarka. kosiarkę trzeba chcieć i lubić, polecanie komuś moto które lubię wysokie kręcenie, które do miasta nijak się nie nadaje,
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ogólne pytanie - ogólna odpowiedź, szklanej kuli nie mam, podałem tylko mój typ - a ty od razu z debilami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

parafrazując - coś mnie strzela gdy ktoś pyta, odpowiadam i zaczyna się pojazd, bo odpowiedź nie pasuje (nawet nie pytającemu, tylko komuś innemu )

polecanie komuś moto które lubię wysokie kręcenie, które do
  • Odpowiedz
@zielony_goblin miałem dwa epizody z #!$%@? w 2011 jak szukałem pierwszego motorka to stały w salonie gt650 za 11k nowe xD potem bodajże w 2016 pojawił się Exiv 250, ale już wtedy na forach pisali że nie ma żadnych części.
  • Odpowiedz