Wpis z mikrobloga

@JestemKolejnymRozowymPaskiem: zobacz jeszcze chinczyki, jakieś zontesy.
Miałem cb125r, bardzo porządny sprzęt, ale nie jest duży. Jak masz 180cm i wielką dupę, to będziesz zabawnie wygladac. Varadero właśnie z tego powodu trzyma cenę, ze dla wielkich chłopów bez pełnego A nie ma innej opcji. I ma opinię sprzętu nie do zajechania, ale IMO to stary strucel i w wiekszosci gruz absolutnie niewarty tej ceny.
@JestemKolejnymRozowymPaskiem Varadero trzyma cenę bo ludzie to debile i ten moto wśród 125cc to niemal "ikona", v z 2 garami i gabaryty. prawda jest taka, że dla kogo ktoś ma te 180-90 cm i 80-90 kg wagi nie ma za dużo wyboru moto i pada na Varadero, a popyt nakręca podaż. sam moto nie jest zły (jeździłem) ale cena i patologia na rynku już tak.

pytanie czego szukasz? pierw określ typ moto,
jak będę mieć czas i chęci to zrobie prawko, a to sprzedam


@JestemKolejnymRozowymPaskiem: To weź tanie 125, bo jeszcze podczas nauki jazdy na tym 3x zaliczysz glebę i wartość motocykla spadnie. Szkoda na to wydawać 10-14k, to głupota. Jeśli postanowisz, że chcesz na 125 jeździć jeszcze nie wiem, 3-4 sezony, to OK, kupujesz wtedy coś konkretnego a to, co masz teraz, sprzedajesz.

Jak wyżej, Varadero sobie odpuść bo to są w
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: no rynek 125cc to mocna patologia, łatwo #!$%@? sie na mine, ceny kosmiczne. Od roku siedze w 125cc bo tez kupilem z myślą "jeden sezon" i pewnie bede swoja gonił na jesien jak już zrobię A.

Nie bój sie chinoli bo niekiedy to lepsze sprzęty od #!$%@? Japonii. Dałem 4500 zł za ybr125, kolega dorwał mega okazje Junaka M12 za 5k i bez porównania do mojej 15 letniej japonii, inny
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: Moja różowa, uchodząca za wysoką raczej (176cm) przejeździła parę lat na gsx-s 125 i sobie chwali, obecnie ją sprzedaje bo zrobiła prawko i kupiła sobie nowy sprzęt. Chociaż pewnie przy 182 cm masz dłuższe nogi niż ja przy 193 xD. Więc nie koniecznie coś z takich małych nakedów będzie wygodne :D
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: Z takiego samego założenia wyszliśmy z różową kupując gsx-a, wzięliśmy nówkę z salonu i przynajmniej spokojna głowa (inna sprawa, że ona miała bardzo ważny wymóg - motocykl MUSI być czerwony xD). Pewnie pozostaje Ci przymierzyć się do kilku modeli w ramach sprawdzenia wygody i coś wybrać.
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: no jak masz kase i Ci nie szkoda to ja bym szukał j/w gsx, mt, duke, cb125f, cb125r, sporo jest fajnych nowych modeli za te 10-12k które zjadają Varadero. Wiadro broni sie jedynie 2 garami i wielkościa, nic wiecej. Aczkolwiek jeśli podejrzewasz, że moto tylko na sezon, a potem A to za 6-7k naprawdę znajdziesz coś ładnego.

Junak RS,
Junak RX One
CBF/CBR (modele sprzed liftu)
Hyusong GT 125
Honda