Wpis z mikrobloga

Szkoda, że z powodu mojego spier.dolenia umysłowego mojej l szanse na normalny związek wynoszą zero ( ͡°Ĺ̯ ͡° ) mam bardzo Niskie poczucie własnej wartości. Porównuje się do byłych dziewczyn danego chłopaka, albo mam wrażenie, że zaraz będzie mnie zdradzal z ładniejsza dziewczyną.. Masakra.Dlatego zaoszczędze nerwu sobie i chłopakowi jakiemukolwiek i nie tworzyć nic toksycznego.
#damskiprzegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 17
@Vermeerrr zdrada w zwiazku nie jest wina drugiego partnera, poza kilkoma skrajnymi wyjatkami. modelki sa zdradzane, aktorki sa zdradzane - wszystko piękne i czesto madre kobiety. zdrada nie ma nic wspólnego z twoim umyslem, ani wygladem. decyzja o wiernosci to decyzja wylacznie twojego chlopaka i ty nie masz na nia zadnego wplywu. albo jest osoba o odpowiednich wartosciach, albo nie.
mam bardzo Niskie poczucie własnej wartości

Porównuje się do byłych dziewczyn danego chłopaka


@Vermeerrr: Typowa baba. Zamiast się cieszyć, że ktoś cię w ogóle chce, to stwarzasz sobie problemy z dupy. Idealny babski przegryw. Nie wiesz nawet co to jest niskie poczucie wartości, jak drugi człowiek nie chce cie dotknąć nawet kijem, a twoje szanse na partnera są równe zeru.