Wpis z mikrobloga

@massh: zaorski nadawał z dokładnie z tego miejsca nie raz jeszcze rok czy dwa lata temu, za Mościckim stoi jego kolorowy fotel, który kupił czy od kogoś dostał, kij wie, już nie pamiętam, z tyłu hol w którym był nagrywany chociażby pojedynek z Grafem, to nie jest na pewno "jego mikroapartament"
@zielony_ludzik_2: ty anazlizujesz jakies poszzegolne klatki streamow żeby udowodnic, że ktoś odwiedza zaora? z chaty o powierzchni 2k metrów pewnie trudno się pozbyc wszystkich gosci jak juz raz ich zaprosisz, a tu masz oto dowód, że ziomek do niego wpada pograć i czarno na białbym mózg ci tego nie może pojąć, że ludzie mogą mieć znajomych, a ci znajomi moga u nich nocować. No nie wytrzymujesz też presji i od razu
@elementarz1: po prostu śledzę tego oszusta i kojarzę chociażby live jak chodził po całej chacie więc kojarzę gdzie co jest, również z innych video a Mościcki jest u niego ZAWSZE, jak nagrywał 2 lata temu, rok temu, Mościcki jak nagrywa to też jest #!$%@? u herubinka, tylko chyba tępak by tego nie zauważył. Ja rozumiem że jak się pierze miliony z różnych dotacji na kilkanaście ich firm to trzeba się trzymać
ZAWSZE, jak nagrywał 2 lata temu, rok temu


@zielony_ludzik_2: pisanie w ten sposób to rynsztok farmazoniarstwa, dla mnie to raptem 2 razy, dla cb to zawsze, nie mamy o czym rozmawiać, zresztą pominałes wiekszosc argumentów. ja tylko sobie skomentowalem, ale nie chce mi sie dyskutowac, zwłaszcza z krypto gejami czy fanatykami ludzkimi