Wpis z mikrobloga

Na konkurencyjnym forum "male brothers" trwa manosferyczna wojna domowa. Incele, redpillowcy, blackpillowcy, n0rmictwo ściera się w odwiecznej batalii pod tytułem "jak zaruchać, czego chcą loszki, l0szki to c00rvy".

Cały temat ciekawy, ale stare i znałem https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/40277-czego-chc%C4%85-atrakcyjne-kobiety-badania/
aczkolwiek wstawiam wam bardzo ciekawy post, mój ulubiony smaczek w tym temacie

TLDR z obrazka:

może mówię to jako osoba przystojna i wysoka, ale ja też dostawałem dużo zlewek. Co prawda wy dostajecie 99 zlewek na 100 zagadanych kobiet o brzydkim lub przeciętnym wyglądzie, a ja dostałem aż 2 na 100 zagadanych kobiet bo były to dziewczyny 10/10, pozostałe 98 dziewczyn 7-9/10 dało mi szansę, więc jako chad doskonale rozumiem wasze problemy przegrywy. A poza tym w Indiach mają system kastowy, a w afryce dzieci umierają z głodu, a wy myślicie o jakimś podrywaniu kobiet.


#blackpill #redpill #tinder #zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #braciasamcy
Pobierz P.....c - Na konkurencyjnym forum "male brothers" trwa manosferyczna wojna domowa. In...
źródło: wojna
  • 8
@Pozytywny_gosc: bracia samcy okazują się być forum nieprzyjaznym przegrywom i zdominowanym przez nietzscheanistów uosabiających cechy ciemnej triady? No #!$%@? szok i niedowierzanie xD

Spróbuj tam się przyznać, że ci nie wyszło w życiu
- np. pod względem zarobków
- bo #!$%@?łeś studia albo maturę
- zmarnowałeś kilka okazji na zaruchanie
albo że po prostu nie wartościowujesz ruchania bez zobowiązań i nie uważasz, że warto podziwiać ten słynny klucz, który otwiera wszystkie
@polskie-k0rpo: No tak. 30-40latkowie niby zredpillowani ale jak poskrobiesz palcem to sie okazuje że w środku bluepill. Do tego do szpiku kości przesiąknięci rywalizacja i nie wiedzą co to grupa wsparcia. Żadnej książki o związkach nie przeczytali i życia się nauczyli dopiero na swoich błędach tzn. większość z nich to rozwodnicy albo mają za sobą trudne emocjonalnie rozstania xd