Wpis z mikrobloga

#wykopcanyonclub #rower

Dotarł do mnie dzisiaj Endurace CF 7 i zaskoczyla mnie jedna sprawa: czy tam sa plastikowe podkladki pod mostek kierownicy? xD Chyba, ze to karbon to zwracam honor. Przyzwyczajony byłem do metalowych.

Drugi temat, to opisywany tutaj marnej jakości ekspander rury sterowej. Próbuję w kilku wpisach dowiedzieć się, jaki finalnie kupić, ale są rozbieżne informacje. 1 1/4 jest bardzo mało na rynku, a tym bardziej 50mm. Ktoś gdzieś indziej pisał, że wkładał 1 1/8. Jak to w końcu jest?
  • 25
  • Odpowiedz
@Wycu91: no ja ogólnie jeszcze się waham muszę trochę pojeździć na 100 mm i zobaczyć może to kwestia przyzwyczajenia do nowej pozycji na rowerze może siodełko dam lekko do przodu muszę pokombinować żeby było wygodnie a w ostateczności skrócę mostek
  • Odpowiedz
  • 1
@krymic1991: brzmi jak przygoda z moim poprzednim rowerem. Przeszedlem od 90 na 100, potem 120, a teraz 110 i nadal jakos tak dziwnie bylo xD Niemniej tutaj fajniejsze klamki sa imo, Sram Apex mial mniej wygodne w gornym chwycie.
  • Odpowiedz
dzięki będę polował jak się pojawią narzazie widzę że tylko 110 mm dostępny


@krymic1991: Możesz napisać tak czy inaczej, ja zamawiałem taki który nie jest dostępny w sklepie (80mm) i właśnie dziś dostałem maila że jednak przyjdzie do mnie szybciej bo już w przyszłym tygodniu.
  • Odpowiedz