Wpis z mikrobloga

Hej mirasy pytanie, czy spotkal się ktoś Was ostatnio z czymś podobnym? Przed chwilą dzwoni do mnie numer, dzień dobry Panie „Mirek” dzwonię z „blablbal” inwestycyjnego, chodzi o to że nie szło zrozumieć co mówi, nawet po kilkukrotnym powtórzeniu tak jakby specjalnie. I ze w 2020 jakieś konto gdzieś zakładałem w jakimś banku, którego nazwy nie podał i w ich regulaminie jest, że przez rok czasu nie użyje środków to oni mają prawo nimi dysponować, wiadomo, że nic nie zakładałem, a tym bardziej nie wpłacałem pieniedzy bo bym o tym nie zapomniał. Gość był ogólnie mocno natarczywy to się po chwili rozłączyłem. Ale jestem ciekawy. Miał ktoś z Was ostatnio taki telefon?

Macie jakieś sposoby jak takich delikwentów przepytywać by ich zagiąć? Nie wiem jak tagować, to daje trochę tagów sorry mirki.

#oszustwo #banki #pytaniedoeksperta #niewiemjaktootagowac #kiciochpyta #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
Przed chwilą dzwoni do mnie numer


@gold_bikini17: Nie mam takiego problemu bo nie odbieram od nieznajomych numerów ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że akurat na jakiś konkretny telefon czekam, ale to bardzo rzadkie sytuacje. Jak to jakiś spam to nawet nie zdążą wymówić 5 słów i się rozłączam.
  • Odpowiedz
@gold_bikini17: pewnie akcent wschodni, moją matkę tak oszukali, podszywając się pod binance i dała się nabrać, teraz są problemy. Oczywiście sprawa zgłoszona, gdzie się dało. Cóż, naiwność ludzka nie zna granic, ale konsekwencje są przykre.
  • Odpowiedz