Wpis z mikrobloga

Ostatnio dla zabicia czasu bawiłem się trochę z GPTchatem... zrobiłem taką prostą "web-apkę" do porównania kilku parametrów samochodów elektrycznych: https://ev-wltp-results.blogspot.com/

Głównie chodziło mi o porównanie sprawności w oparciu o dane WLTP... jako że to test laboratoryjny to czarno na białym widać jaki samochód jest najbardziej sprawny w porównaniu do innych choć nie przekłada się to na osiągi w "realnym świecie".

#motoryzacja #samochody #samochodyelektryczne #tesla
  • 10
@PiotrFr: na "tamtym biegunie" byłoby jeszcze parę "fajnych" wyników jak "Fat E-tron" czy Hammer EV... może w przyszłości dodam więcej marek, modeli...
@Djelon: gdybam to zrobił musiałbym usunąć jednostkę z każdego wiersza bo moim zadaniem byłoby tam za dużo cyfr... ucierpiałaby czytelność, przejrzystość. Do tego to co jest moim zdaniem lepie oddaj jak mało energii zużywa samochód elektryczny na pokonanie 1km... łatwiej to odnieść do "codziennego zużycia" choćby przysłowiowej żarówki. Może dodam przyciski, pole w przyszłości, kiedy mysz będzie nad nim zużycie pokaże się w kWh/100km.