Wpis z mikrobloga

Chciałbym zrobić sobie tatuaż na lewej ręce. Patrzyłem na różne wzory, ale wszędzie jest tylko zdjęcie tatuażu już po jego wykonaniu, na ciele.

Nie znam się w tym temacie, czy tatuażysta wykona tatuaż ze zdjęcia, czy potrzebuje jakiś wzór typu kalkę od którego mógłby odrysować kontury? Jest gdzieś może jakieś miejsce w którym można kupić wzór tatuażu?

#tatuaze
  • 85
@just-dont-panic: jak w każdej branży są różni tatuażyści. Niektórzy są odtwórcami tajnych tatuaży i nie będzie problemu żeby ci zrobił 1:1 taki jak przyniesiesz. Drugi wprowadzi modyfikacje żeby bardziej pasowały do twojego ciała (każdy ma różna budowę nawet i ręki). A jeszcze inny powie że nie robi czyichś wzorów. Jeden tatuaż miałem robiony z kalki. Czyli najpierw na tablecie graficznym zrobił wzór który modyfikowalismy według moich potrzeb a następnie wydrukował kalkę
@just-dont-panic a ogólnie opie, to chodzi o to, że spodobała ci się jakaś konkretna dziara i chcesz taką samą? Ogólnie tatuażysta sam to sobie narysuje na kartce/tablecie, dopasuje wielkość do umiejscowienia na ciele po konsultacji z tobą i jak wzór będzie gotowy odbije na kalce i potem na tobie, ale nie każdy tatuażysta będzie chciał dziarać wzór innego artysty.

Możesz też poprosić o narysowanie czegoś w podobnym stylu, ale jednak innego, żeby
@pieczony_szczur_z_ogniska widać, że walisz kapucyna całe życie, bo typ pisze o tatuażu a ty z ruchaniem wyjeżdżasz. Nawet jak ktoś przez pięćdziesiąt lat ptaka żadnej kobiecie nie włożył, to jego sprawa. Tylko takie spermiarze jak ty obsesyjnie kojarzą wszystko z chęcią RUCHANIA i CIPKĄ. Jak poznawałem takich ludzi, to omijałem ich z daleka.