Wpis z mikrobloga

@Nick_Login: kiedyś tak się ubierałam, ale teraz do sukienek wleciały trampki, snackersy i inne mokasyny.

Nie da się być mobilnym, dbać o ruch (typu przejdę się 1km więcej aby utrzymać szczupłość) chodząc na szpilkach. A szkoda, bo są ładne.


kibicuję za ładną wybrankę, ale pamiętaj, że jesteśmy ludźmi i chcemy być zdrowe i butki na wyższych obcasach ograniczyć do okazji :)
I tak ważniejsza jest morda, od jakiegoś czasu noszę spódniczki i sukienki i moje powodzenie pozostało na zerowym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od razu zaznaczam, że jestem szczupła.


@choochoomotherfucker: bo teraz każdy facet boi się zostać sklasyfikowany jak spermiage, więc siedzą cicho xD
@Mehaty: Tak szczerze. To największa beka leci z tego, że laski myślą iż narzucając na siebie wszystko co jest akurat modne od razu dobrze wyglądają niezależnie od ram czasowych +, że to się podoba facetom xD
ma ajfona, jakis pro bo 3 kamery. Ale i ona nie odroznia EXE od EXIF i mysli ze to 7 ksiezyc Saturna. Tak czy siak wie ze IP musi miec, widac ze sie zna i wcale nie leci za moda z instagrama. A mieszka w jakiejs norze chyba ze to nie jej kawalerka z kuchnia przy wejsciu. A moze i nie jej ajfon ;-) No coz. Ale z wygladu ladna, ubrana ladnie.