Wpis z mikrobloga

wykopkowe rozdwojenie jaźni odcinek 2137 : laski ubierają się jak prostytutki, źle! vs laski ubierają się jak menele, dupy nie widać, źle!


@srul2016: ziomeczku ty masz jakies rozdwojenie jazni bo ja nie jestem zadne wykopki, internauci czy polacy. ja jestem jeden i pisze jasno, ze mlode laski ubieraja sie jak zulice. a czy to zle czy dobrze to jeden #!$%@? i nie mnie to oceniac, same sobie wystawiaja swiadectwo.
@Nick_Login: kiedyś tak się ubierałam, ale teraz do sukienek wleciały trampki, snackersy i inne mokasyny.

Nie da się być mobilnym, dbać o ruch (typu przejdę się 1km więcej aby utrzymać szczupłość) chodząc na szpilkach. A szkoda, bo są ładne.


kibicuję za ładną wybrankę, ale pamiętaj, że jesteśmy ludźmi i chcemy być zdrowe i butki na wyższych obcasach ograniczyć do okazji :)
I tak ważniejsza jest morda, od jakiegoś czasu noszę spódniczki i sukienki i moje powodzenie pozostało na zerowym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od razu zaznaczam, że jestem szczupła.


@choochoomotherfucker: bo teraz każdy facet boi się zostać sklasyfikowany jak spermiage, więc siedzą cicho xD